SON DAKİKA

Haber > Trabzon > AK Parti 14 gün sonra Yomra açıklaması yaptı; İstifaları kabul ettik

AK Parti 14 gün sonra Yomra açıklaması yaptı; İstifaları kabul ettik

13 Haziran 2021 Pazar - 15:46

AK Parti Trabzon İl Başkanlığı bugün Yomra kararını duyurdu.

AK Parti Trabzon İl Başkanlığı, Yomra’da 2 hafta önce AK Parti İlçe Başkanı Avni Adanur ve teşkilat üyelerinin istifalarıyla alakalı açıklama yaptı.

İstifaların kabul edildiğini duyurdu.

Partiden yapılan yazılı açıklama şu şekilde;

“Yomra ilçe başkanımızın istifasının kabulü ile başlayan süreçte genel merkezimiz tarafından görevlendirilen Karadeniz koordinatörü Artvin Milletvekilimiz E.Erkan BALTA Başkanlığında Yomra İlçemizin teşkilat yapılandırılmasına ilişkin çalışmalar başlamıştır. Bu çalışmalar kapsamında 11.06.2021 tarihinde koordinatörümüz tarafından ilçe yöneticilerimizin istifası kabul edilmiştir. Akabinde koordinatörümüz ile birlikte il yürütme kurulu toplantımız yapılmış ve Yomra ilçemizin teşkilatlanma çalışmalarını yürütmek üzere komisyon oluşturulmuştur. Koordinatörümüz Artvin Milletvekilimiz E.Erkan BALTA Yomra ilçemizdeki teşkilatlanma çalışmasını bizzat takip etmektedir. Koordinatörümüz Yomra ilçemizin dünden bugüne teşkilat mensupları ile yüz yüze ve telefon ile görüşmelere başlamış olup görüşmeler halen devam etmektedir. AK Parti Trabzon İl Başkanlığı”

NE OLMUŞTU;

İlçede bulunan akaryakıt istasyonu için yapılan meclis oylamasında Yomra Belediye Başkanı İYİ Partili Mustafa Bıyık, satış yetkisini meclisten almasıyla istifalar başlamıştı. 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap