SON DAKİKAHaber > Trabzon > Ahmet Metin Genç’ten ilk hamle! TİSKİ Genel Müdürü belli oldu

Ahmet Metin Genç’ten ilk hamle! TİSKİ Genel Müdürü belli oldu

15 Nisan 2024 Pazartesi - 13:13
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı olarak göreve başlayan Ahmet Metin Genç kurumda hantallaşmış, verim oranı düşük birimlerde yapacağı revizyona TİSKİ Genel Müdürlüğü’nden başladı.

Geçtiğimiz dönem özellikle TİSKİ idaresindeki aksaklıkları yönetememesi ve sorumluluğunda olan Trabzon içme suyu şebeke çalışmalarına dair gerek teknik gerekse idari yetersizlikler sebebi ile çokça eleştiri alan, TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş görevden alındı. Ali Tekataş’ın görevden alınmasının sebepleri arasında kurumu ve şehri tanıyamamış olması ve özellikle Trabzon İçme suyu şebeke çalışmalarında zaman zaman vatandaşa verilen mağduriyetlerin yeterli ölçüde giderilmemesi de yer alıyor.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Ali Tekataş’ı görevden almasının hemen ardından TİSKİ Genel Müdürlüğü’ne şehrimizin köklü kurumlarında görev yapmış, tecrübeli bir isim olan İbrahim Kul’u Genel Müdür olarak atadı.

Ahmet Metin Genç’in önümüzdeki günlerde kurumun farklı birimlerinde de yeni görevlendirmeler yapması bekleniyor. 
Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap