SON DAKİKA

Haber > Trabzon > Ahmet Kaya'dan net yanıt! ''Faturalara çözüm bulun''

Ahmet Kaya'dan net yanıt! ''Faturalara çözüm bulun''

26 Ocak 2022 Çarşamba - 17:23

CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesinde, ilçe başkanı ve parti yöneticileriyle birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek, “Vatandaş nefes alamaz hale geldi. Vatandaşın canı yanıyor. Bakın herkesin faturası iki katı üç katı gelmiş. Bırakın sağa sola saldırmayı. Ülkenin gerçek gündemiyle ilgilenin, milletin memleketin dertlerini çözmeye çalışın.” diyerek iktidar temsilcilerine tepki gösterdi.

“GERÇEK GÜNDEM İKİ KAT ÜÇ KAT ARTAN FATURALAR, ZAMLAR!”

İlçede vatandaşların sorunlarını dinleyen Kaya, artan elektrik faturalarından şikayet eden bir grup vatandaşla birlikte açıklama yaparak, “Günlerdir ülkemizde farklı gündemler yaratılmaya çalışılıyor ve ülke gündemi farklı alanlara kaydırılmaya çalışılıyor. Artık ülkenin gerçek gündemine gelelim istiyoruz. Çarşıbaşı’ndan sesleniyoruz. Ülkenin gerçek gündemi işte bu faturalar arkadaşlar. Bakın bütün vatandaşlarımızın elinde canlarını yakan faturaları var. 306 lira olarak gelen fatura 630 lira gelmiş. Ülkenin gerçek gündemi bu.” dedi.

Kaya açıklamalarını şu şekilde sürdürdü:

“SAĞA SOLA SALDIRMAYI BIRAKIN, MİLLETİN DERTLERİNİ ÇÖZÜN”

“Sedef Kabaş’a saldırarak, Sezen Aksu’ya saldırarak, Ekrem İmamoğlu’yla uğraşarak ülkenin gerçek gündemini değiştiremezsiniz. Ülkenin gerçek gündemi zamlardır. Ülkenin gerçek gündemi hayat pahalılığıdır. Ülkenin gerçek gündemi bu elektrik faturalarıdır. Artık bu gerçek gündeme odaklanın, milletin memleketin dertlerini çözmeye çalışın. Bırakın sağa sola saldırmayı. “

“VATANDAŞ NEFES ALAMIYOR”

“Çarşıbaşı’ndan iktidara sesleniyorum. Ey iktidar! Aklınızı başına toplayın. Vatandaş nefes alamaz hale geldi. Vatandaşın canı yanıyor. Bakın herkesin faturası iki katı, üç katı gelmiş. Asıl sıkıntı bu, bırakın gündem değiştirmeyi.”

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

HALA
3 ay önce
ahmet bey şu TRABZONLU BAKANLAR VAR YA BUNLAR NE BİÇİM TRABZONLU ONUN İÇİN RİZELİLER KÖTÜ KÖTÜ KONUŞURLAR YANI BİRİLERİ MEMNUN OLSUN DİYE ATIP TUTUYORLAR BAZILARI HAKEDİYORLAR NASIL MİLLİYETÇİ İSELER BİAT KÜLTÜRÜ YENEMEYEN İL NE DİYELİM CUMHURİYET KENTİ DEĞİL.
Sabri
3 ay önce
Hiç kusura bakma sayın vekil..mensubu olduğun Parti'nin muhtemel adayı olacak olan kişinin İstanbul'u kaderine terk etmesi ortadayken size oy moy yok.Ancak kendi kemik kadrolarından alırsın.Kşmse size birşey yapmadı.Siz yaptınız.Çok mu zor iki kamyon yürütüp tuz döktürmek Ama onu bile yapamayanlar on partisi çıkmış konuşuyor.Demek sizin elinize düşersek var ya.Bırak zamlı elektriği kara lamba bile bulamayacağız.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap