SON DAKİKA

Haber > 'Değişim' için start verdi

'Değişim' için start verdi

08 Kasım 2017 Çarşamba - 17:33

Türkiye Seyahat Acentalar Birliği başkan adaylığını açıklayan Firuz Bağlıkaya ‘Değişim Hareketi’ sloganıyla yola çıktı ve acentalara yaşanan sorunlar

Meryem AKGÜN

TÜRSAB Başkan Adayı Firuz Bağlıkaya’nın seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. “Değişim Hareketi” sloganı ile yola çıkan Bağlıkaya, Trabzon’da turizm acenteleri ile buluştu. Trabzon’da Zorlu Grand Hotel’de turizm acenta temsilcilerinin de katıldığı kahvaltılı toplantıda, sektöre dair çok önemli açıklamalarda bulunan Bağlıkaya, meslektaşlarının sorunlarını dinledi. Bağlıkaya, acentaların mevcut sorunlarına ilişkin çözüm önerilerini ve projelerini paylaştı.

MÜCADELE EDECEĞİZ

İlginin oldukça yoğun olduğu toplantıda Bağlıkaya, kaçak faaliyette bulunan acentalara göz yummayacaklarını, tur ve transfer süreçlerinde acentalara yaşatılan zorlukları ortadan kaldıracaklarını, havayolu şirketlerinin haksız fiyat politikalarıyla mücadele edeceklerini söyledi. Bağlıkaya, “Bugün yaşadığımız sıkıntıları görmezden gelmem mümkün değil. Ben bu mesleğin içinde yetiştim. Sorunları ortadan kaldırıncaya kadar projelerimi dile getirmekten vazgeçmeyeceğim” dedi.

Bu Haberi Beğendiniz mi?
0

YORUMLAR

400

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap