SON DAKİKAHaber > Rize > Saltuk Deniz: "Cumhur İttifakı'nın vizyonu batsın"

Saltuk Deniz: "Cumhur İttifakı'nın vizyonu batsın"

12 Şubat 2024 Pazartesi - 12:24
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, Cumhur İttifakı'nın Rize siyasetçi için "Rize muhalefeti vizyonsuz" söylemlerine ilişkin değerlendirmede bulundu. Başkan Deniz:" Türkiye'yi iflasa sürükleyen, halkı açlığa mahkum eden Cumhur İttifakı'nın vizyonu batsın"dedi.

Deniz iktidarın Rize'de "muhalefet yok" söylemlerine ilişkin değerlendirmede bulundu.

İktidarın Rize halkını manipüle ettiğini ifade eden Başkan Deniz açıklamasında şunları söyledi:" Türkiye’nin dış borcunu 130 milyar dolardan 500 milyar dolar seviyesine çıkartan, halkı kuru ekmeğe mahkum eden, gençleri umutsuz bırakan, işçiye, emekliye hakkını vermeyen, ülkenin yarısından çoğunun açlık ve yoksulluk sınırında yaşayan bir ülke yaratan partinin değişmez yöneticisi olan kişi Rize’de muhalefeti vizyonsuzlukla suçlamış. Bizler Rize'de siyaseti en iyi şekilde yapıyor. Meclis üyelerimiz, örgütümüz ve vatandaşlarımızla birlikte el ele vererek Rizemizin bu makus kaderinden kurtarmak için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyoruz. Eğer vizyon halkı açlığa, sefalete sürüklemekse evet en vizyonlu sizlersiniz. Şayet tam tersi ise (ki öyle)  işte o zaman sizin vizyonunuz batsın…."dedi.

Beğendim
0
Sevdim
1
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap