SON DAKİKA

Haber > Ordu > 92 yaşındaki Nuriye teyze, Mehmetçikler için elleriyle çorap ördü

92 yaşındaki Nuriye teyze, Mehmetçikler için elleriyle çorap ördü

21 Ekim 2021 Perşembe - 11:34

Ordu’nun Ulubey ilçesinde yaşayan 92 yaşındaki Nuriye Ergen, kendi elleriyle ördüğü yün çorapları Mehmetçiklere teslim etti

Ordu’nun Ulubey ilçesinde yaşayan 92 yaşındaki Nuriye Ergen, elleriyle ördüğü çorapları Ordu İl Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan Mehmetçiklere teslim etti.

İlçenin Güzelyurt Mahallesi’nde yaşayan 92 yaşındaki Nuriye Ergen, havaların soğuması ile birlikte görev yapan Mehmetçikler için kendi elleriyle yün çorap ördü. Durumun, Ordu İl Jandarma Komutanlığı’na bildirilmesi üzerine ekipler, Nuriye Ergen’i evinde ziyaret ederek, örmüş olduğu çorapları teslim aldı. Nuriye teyzenin elini öpüp, kendisi ile bir süre sohbet eden Ordu İl Jandarma Komutanlığı’nda görevli personel, yaşlı kadının isteğinin olup-olmadığını da sorarak, hayır duasını aldı.

Mehmetçiklere, görevlerinde başarılar dileyen Nuriye Ergen, elleriyle ördükleri çorapları teslim ederek, hayırlı vazifeler diledi.

Jandarma Genel Komutanlığı ise sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, “Ellerin dert görmesin Nuriye Teyze. Ordu Ulubey ilçesinde ikamet eden Nuriye teyzemizin örmüş olduğu el emeği göz nuru çoraplar, kahraman Mehmetçiklerimize teslim edilmek üzere Ordu İl Jandarma Komutanlığımız tarafından teslim alınmıştır” ifadelerine yer verildi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap