SON DAKİKAHaber > Giresun > Saadet Partisi Giresun Belediye Başkan adayı Bektaş Oldu

Saadet Partisi Giresun Belediye Başkan adayı Bektaş Oldu

04 Şubat 2024 Pazar - 11:00
Saadet Partisi Giresun Belediye Başkan adayını açıkladı

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerine kendi adayıyla girme kararı alan Saadet Partisi, Giresun Belediye Başkan adayını açıkladı.

Saadet Partisi Giresun İl Başkanı Abdülkadir Bektaş, Giresun Belediye Başkan adayı olduğunu açıkladı.

Belediye Başkan Adayı Bektaş Giresun Kalesi’nde yaptığı açıklamada, “Daha güzel bir Giresun mümkündü, ama maalesef yaşanmaz hale getirildi” dedi.

Nüfus artışına bağlı olarak ortaya çıkan konut ihtiyacı, sosyal alan gereksinimleri ve yaşanabilir bir şehir için çevre ve şehircilik planlarının hayati önemine vurgu yapan Bektaş, şehir planları ve projelerin Giresun'u nasıl etkilediğine dair şüphelerini dile getirdi.

"Maalesef geçmişten günümüze güzelim şehrimizi yaşanmaz hale getirdiler" ifadelerini kullanan Bektaş, sokakların kullanılamaz durumda olduğunu ve ulaşımın ciddi bir sıkıntıya dönüştüğünü belirtti.

Bektaş, yanlış yatırımların neticesinde belediyenin kendi çıkarına hizmet etmediğini de öne sürdü.

Ayrıca, her gelen yöneticinin bir öncekini kötü yöneterek şehri ranta kurban ettiğini ifade eden Bektaş, "Satmadan, faize ve israfa para ayırmadan kendi özkaynakları ile emin olun başka bir Giresun mümkün" diyerek adaylıklarını açıkladıklarını ve yaşanabilir bir Giresun için yola çıktıklarını belirtti.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap