SON DAKİKA

Haber > Karadeniz > Dere, 'Serkan'larını aldı

Dere, 'Serkan'larını aldı

08 Ağustos 2012 Çarşamba - 10:41

Giresun’da serinlemek dereye giren 9 yaşındaki bir çocuk, boğularak hayatını kaybetti.

Öğleden sonra Kur’an kursundan çıktıktan sonra kendilerine ait ekmek fırınında çalışan annesinin yerine tezgaha geçen Serkan Yanmaz, bir süre sonra arkadaşlarıyla serinlemek için Aksu deresine girdi. Fazla açılan ve yüzmeyi bilmediği öğrenilen Yanmaz, arkadaşlarının gözleri önünde dibi balçıklı olan akıntıda kayboldu.
Çocuğunun derede kaybolduğu haberini alarak olay yerine gelen anne İpek Yanmaz’ın, “Oğlum; aldığım giysileri daha bir gün giymeden beni nasıl bıraktın? Kıyafetlerini sevdiğim yavrum. Ne olur benim yavrumu bulun” şeklindeki ağıtları ise yürek parçaladı.

Vatandaşların yanı sıra olay yerine yaklaşık bir saat sonra ulaşan balık adamlar, havanın kararması nedeniyle arama çalışmalarına son verdi. Fakat vatandaşların devam ettirdiği arama sonucunda Serkan Yanmaz’ın cansız bedenine ulaşıldı. Yanmaz’ın cesedi Giresun Devlet Hastanesine kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap