SON DAKİKA

Haber > Yok mu Serdar Altuntaş'ın sesini duyan?

Yok mu Serdar Altuntaş'ın sesini duyan?

11 Ocak 2019 Cuma - 17:50

Trabzon'da yüzde 65 engelli olan Serdar Altuntaş doğacak çocuğuna bakabilmek için iş arıyor. Altuntaş, “Para kazanmak için sokağa çıkıp dilenelim mi?

Trabzon’un Ortahisar ilçesi Pazarkapı Mahallesi'nde yüzde 65 engelli olan Serdar Altuntaş doğacak çocuğuna bakabilmek için iş arıyor. Daha önceden annesinin yardımlarıyla geçinen Altuntaş, “Annem kilo nedeniyle artık çalışamıyor. Ama ben çalışabilirim. Engelli  olduğum için kimse bana iş vermiyor. Bu ülkede bizim de yaşama hakkımız var. Şu an aldığım engelli maaşı ile sadece kiramın bir bölümünü verebiliyorum. Evimde ramazandan kalan kumanyalarla idare ediyoruz. Evliyim ve eşim hamile, yakında doğum yapacak" diyor.

AİLEME BAKMAK İSTİYORUM

Altuntaş, “Ne hastaneye gidecek durumumuz var ne de çocuğuma bakabilecek maddi imkanım. Ben kimseden para dilenmiyorum. Bana sadece iş versinler, ben de çalışayım ve hak ettiğim parayı alayım. Eşimiz dostumuz olmazsa şu ana kadar geçinme imkanım olmayacaktı. Ama kimsenin eline muhtaç olmak istemiyorum. Ev sahibim insaflı olmasa inanın ki şu an beni kapı dışarı etmişti. Ondan da Allah razı olsun. Eğer bana bir iş imkanı sağlanırsa çalışır ailemi bakarım. Para kazanmak için dilenmek mi gerekiyor, sokaklara çıkıp insanlardan para mı isteyelim? Hani nerede benim devletim” dedi.

Bu Haberi Beğendiniz mi?
0

YORUMLAR

550

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap