SON DAKİKA

Haber > Karadeniz Web TV > Soylu'nun dediği çıktı! Meral Akşener istifa etti

Soylu'nun dediği çıktı! Meral Akşener istifa etti

23 Temmuz 2018 Pazartesi - 15:00

İktidar olma hayalleriyle yola çıkan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bugün partisinden istifa ettiğini açıkladı. Akşener'in bu kararı Süleyman S

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, kongrede aday olmayacağını açıklayan İYİ Parti lideri Meral Akşener hakkında söylediği, "Onun bir huyu vardır, bir şeyi 6-7 aydan fazla sürdüremez. Ben geçmişten iyi tanırım, sürdüremez. Yakınları da iyi bilir." sözleri haklı çıktı. 

Dün basına kapalı gerçekleştirilen İYİ Parti çalıştayında konuşması yarıda kesilen Meral Akşener salonu terk etmiş, daha sonra ise yaşanan krizden dolayı İP'in bir ay içerisinde olağanüstü kongreye gideceği açıklanmıştı. 

İYİ Parti lideri Akşener olağanüstü kongre kararı sonrası resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada genel başkanlığa aday olmayacağını açıklamıştı. 

MHP Lideri Bahçeli'den İYİ Parti'nin kongre kararına ilk yorum "Koray Aydın ve arkadaşlarına büyük görev düşüyor" MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İYİ Part'in kongre kararıyla ilgili yaptığı açıklamasında, "Koray Aydın ve arkadaşlarına büyük görev düşüyor." ifadesini kullandı.

 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap