SON DAKİKA

Haber > Gündem > Zeybekci'den 'operasyon' yorumu

Zeybekci'den 'operasyon' yorumu

14 Aralık 2014 Pazar - 17:57

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, sabah saatlerinde yapılan paralel yapı operasyonuyla ilgili olarak, "Benim burada endişe ettiğim, bu durumlarda bazı uc

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, partisinin Pamukkale İlçe Kongresi’ne katılmak üzere öğle saatlerinde Hasan Güngör Kapalı Spor Salonu’na geldi. Büyük bir kalabalık tarafından karşılanan Zeybekci, kapıda basın mensuplarının sorularını cevapladı. Sabah saatlerinde bazı polis ve gazetecilere yönelik başlatılan operasyonla ilgili soruyu cevaplayan Bakan Zeybekci, "Bu operasyonu bazı kesimlere yönelik bir operasyon olarak tanımlarsak olayı yanlış yerinden tutmuş oluruz. Türkiye’de hiç kimsenin hukukun dışında, ülkenin menfaatlerini zedeleyici bir hayat tarzı olamaz. Devletle, toplumla olan ilişkilerinden bir şey benimseyemez. Herşey hukuk içinde olmalı. Sonuçlarını görmek, beklemek lazım. Benim burada endişe ettiğim yanlış yorumlanan, gereğinden fazla önemsenen bu durumlarda gereksiz yere birileri ucuz, bedava kahramanlar ortaya çıkar. Ben bundan endişe ederim. Herkes hukuka saygı duymalı. Eğer bir suçu yoksa hukuka saygı duyulmalı. Bu işin sonuçlarına herkes razı olmalıdır’’dedi.
Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap