SON DAKİKA

Haber > Gündem > Zam sonrası Kılıçdaroğlu'ndan 'acil' mesaj geldi!

Zam sonrası Kılıçdaroğlu'ndan 'acil' mesaj geldi!

18 Ekim 2021 Pazartesi - 18:57

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan sosyal medya hesabından 'akaryakıt zammı' mesajı verdi. Kılıçdaroğlu, "Acilen toplanmamız lazım. milletimiz kaderine terk edilmiştir." dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün ilan edilen yeni akaryakıt fiyatları zammına ilişkin, sosyal medya hesabından 'acil' mesaj verdi. Kılıçdaroğlu, "Tüm enerji sektörü paydaşlarına ve belediyelerimize yarın davet mektubu göndereceğim. Bu millet için birlikte ne yapabileceğimizi konuşmak üzere acilen toplanmamız lazım. Milletimiz kaderine terk edilmiştir.” dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu, motorin fiyatlarına yapılan yeni zamla ilgili sosyal medya platformu Twitter hesabında bir mesaj paylaştı.
Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Operatör
1 ay önce
Kemal'i siyaset sayfasında değil de magazin sayfasında değerlendirseniz daha iyi olur.Çünkü bir lider de olmaması gereken tüm özellikleri fazlasıyla mevcut!
Yusuf
1 ay önce
Sayın kılıçtaroğlu neden memleketin zor durumda kalması için planlar yapıyorsun ayıp değilmi biz millet olarak senin lafın ile değil sokağa tuvalete dahi gitmeyiz
hasan
1 ay önce
almanyadada benzine gaza elektrige zam geldi ama senin gibi hic biri cikipta boyle bir konusma yapmadi. 2023 icin sizin belediyeler bir sey bulamadiklari icin heykel yarismasi duzenliyecekler sizde oyle bir seymi yapacaksiniz.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap