SON DAKİKA

Haber > Gündem > Yıldıray Oğur: Mehmet Ağar hangi parayla milyar dolarlık marina sahibi

Yıldıray Oğur: Mehmet Ağar hangi parayla milyar dolarlık marina sahibi

10 Mayıs 2021 Pazartesi - 11:14

Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur bugünkü yazısında Sedat Peker‘in açıklamaları üzerinden Mehmet Ağar'ın sahip olduğu milyar dolarlık marina sahip olmasına dikkat çekti.

Karar gazetesi yazarı Yıldıray Oğur bugünkü yazısında Sedat Peker‘in iddiaları üzerinden Mehmet Ağar ve oğlun AKP Milletvekili Tolga Ağar'ın Bodrum’daki marinaya nasıl sahip olduğuna dikkat çekti.

Üç video yayınlayan ve çeşitli iddialarda bulunan Sedat Peker’in videolarının milyonlarca kez izlendiğini belirten Yıldıray Oğur, “Sedat Peker, soruncaya kadar kimsenin aklına Emniyet Müdürlüğü ve İçişleri Bakanlığı yapmış Mehmet Ağar ve oğlunun hangi parayla Bodrum’daki milyar dolarlık marinanın sahibi olduğu sorusunu sormak gelmedi. Siyasetçilerin ricasıyla mafyaya daha kaç insanın dövdürüldüğünü de bilmiyoruz. Aslında Peker de bunları bize anlatmayı pek düşünmüyordu” diye yazdı.

İçişleri Bakanlığı’nın açıklamasına işaret eden Oğur, “Bakanlık özetle diyor ki, bir ara iktidarı desteklerken kendisine dokunulmamış olmasının sebebi “iş insanıyım, bu işlerden çekildim demesiymiş.” Ama sonra “yine organize suça yönelik faaliyetleri tespit edilmiş” ve operasyon yapılmış. Organize suçun bile suç olup olmadığının iktidarı destekleyip desteklememekle değiştiği bir ülkede bir iktidarın organize suçla mücadele ettiğine kim inanır? Böyle bir ülkede yurtdışına gitmiş Sedat Peker’in videolarının milyonlarca kez izlenmesine neden şaşıralım. Üstelik anlattıkları dizi değil…” ifadelerini kullandı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Adalet
1 yıl önce
iktidar yanlıysan şakşakcıysan herşey serbest, muhalifsen elini arkaya bağlayanda suçlu, nasıl bir Türkiye icad ettiniz el insaf be.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap