SON DAKİKA

Haber > Gündem > Yaşlı adama zorla maske takıp kafasına kolonya döktüler!

Yaşlı adama zorla maske takıp kafasına kolonya döktüler!

24 March 2020 Tuesday - 16:46

Yaşlı adamı durduran bir grup genç, zorla yüzüne maske takarak başına kolonya döktü. Sosyal medyada yayılan görüntü, büyük tepki topladı.

Sosyal medyada hıza yayılan bir görüntü, kullanıcıların tepkisini çekti. Görüntüde yaşlı bir adamı durduran gençler, yüzüne zorla maske takarak başına kolonya döktü. Görüntüde "Virüsün birini bulduk" diyen şahıs, gitmek isteyen yaşlı adamı "Bak lan buraya" diyerek zorla durduruyor. "Virüs vak’asına yakalanmış acil müdahale timi geldi" diyerek yaşlı adama maske takan genç, başına da kolonya döküyor. "Kesinlikle kimseye bulaşmıyorsun, doğru hastaneye gidiyorsun" diyen genç, yaşlı adamı gönderiyor. Görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından tepkiler çığ gibi büyüdü. Yaşlı adamın hakarete uğradığını söyleyen sosyal medya kullanıcıları, Emniyet Genel Müdürlüğü’ne de zanlıların yakalanması için ihbarda bulundu.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
1
Üzgün
1
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

AFRASYAB
8 ay önce
Ne olursa olsun; hatır gözetmeyen, büyüklere “gereksiz” oldukları hissini veren her kim ise zihniyetinin amına koyulacağı günü beklesin. İnsanları bilgilendirmek başka, maskara yapmak başkadır.
Vatandaş
8 ay önce
Bu şerefsize o amcanın ayaklarını yakarmak lazım.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap