SON DAKİKA

Haber > Gündem > Vatandaş Avrupa'nın hizmetçisi haline geldi, yaşlılar hala gençlerin telefonunun derdinde

Vatandaş Avrupa'nın hizmetçisi haline geldi, yaşlılar hala gençlerin telefonunun derdinde

03 Aralık 2021 Cuma - 13:16

İstanbul Üsküdar’da bir kadının ekonomik krize isyan ettiği sokak röportajında dikkat çeken diyaloglar yaşandı.

Kanal Dünya isimli Youtube kanalında yayınlanan sokak röportajında yaşlı vatandaşlar ve genç kadın arasında tartışma yaşandı.

Yaşlı bir vatandaşın söze girmesinin ardından kadın, “Evin var, araban var, emekli maaşın var ama benim gelecek kaygım var. Ben bu ülkede iş bile bulamıyorum” ifadelerini kullandı.

Genç kadın, yaşanan ekonomik krize isyan ederek "Erken seçime gitmemiz gerekiyor. Bizim geleceğimiz gitti çocuklarımızın gitmemesi gerekiyor" dedi.

Çevredeki vatandaşların kendisine itiraz etmesi üzerine bağırarak isyanını dile getiren kadın "Siz yaşlılar yüzünden gençler konuşamıyor. Susun artık ya susun” derken bir vatandaş ise kadına "Telefonunu göster" dedi.

“Sizler çocukların telefonuna kadar karışıyorsunuz” diyerek tepki gösteren kadın telefonunu çıkarmadı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Yuzun
1 ay önce
helal sana karaoğlan
Fırtına
1 ay önce
Tuz yalamış koyunlar Çobanın sihirli kavaliyla dereden karşıya geçmisler.Vaybe insanların gecim derdi,işsizlik sorunu döviz borcu vs var geleçek karanlik ülke batmış fiyatlar uçmuş Turk parası yok olmuş bunlar hala insanların telefonunu etini bunudu kontrol ediyor.Çükü kaybolmuş insanların bosanmalar intiharlar katliamlar zirve yapmış otobüse bedava binenler ülkenin geleçeğine karar veriyor yazık yazık.Allah yalakaları gercekleri örtenleri ıslah eylesin.
kanka.
1 ay önce
Bu gencin bütün bağlantılarını ve ne iş yaptığını araştırsın devlet.Bunlar dara düştüğünde ülkesini anında satarlar.Avrupaya gideceğim derler.Gidin gidinde alın boyunuzun ölçüsünü.Bizler bu ülkeden gitmeyeceğiz.Ülkemiz için bütün saldırara direneceğiz.Bize muhallebi çocukları lazım değil.Biz bize yeteriz.
Turgay
1 ay önce
Bir gün o telefonunu çıkar diyenlere gençlerin neyi çıkaracağını tahmin edebiliyorum.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap