SON DAKİKA

Haber > Gündem > Ümit Özdağ ''Türk Milleti ile alay ediyor'' diyerek açıkladı: Suriyelilere özel konser

Ümit Özdağ ''Türk Milleti ile alay ediyor'' diyerek açıkladı: Suriyelilere özel konser

16 Ekim 2021 Cumartesi - 09:36

Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun Suriyeliler için konser düzenlemesine tepki gösteren Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, "Yedirdik, içirdik, barındırdık. Biraz eğlendirmeliyiz. Tevfik Göksu Türk Milleti ile alay ediyor." ifadelerini kullandı.

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'ya sosyal medyadan tepki gösterdi.

Suriyeliler için Lübnan'dan şarkıcı getirilip konser düzenlenmesiyle ilgili bir tweeti alıntılayan Özdağ, "Evet, işte yapılması gereken bu. Suriyelilerin eğlenmeye ihtiyacı var." ifadelerini paylaştı. Eleştirilerine devam eden Özdağ, Tevfik Göksu'yu Türk Milletiyle alay etmekle suçladı.

İşte Özdağ'ın paylaşımı:

Evet, işte yapılması gereken bu. Suriyelilerin eğlenmeye ihtiyacı var. Yedirdik, içirdik, barındırdık. Biraz eğlendirmeliyiz. Tevfik Göksu Türk Milleti ile alay ediyor. Zafer Partisi son Suriyeli vatanına kavuştuğu zaman konser düzenleyecek.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

adilhan
1 ay önce
işin doğrusunu ümit özdağ söylemiş, kimsenin aklında söyle bir soru yok, yahu bu yunan niye itiyor bu mültecileri neden korkuyor, macarı ispanyolu neden bir tane bile istemiyor, biz 50 milyar euro harcamışısız peki bu parayı nerden buldukta harcadık halk zamlar altında ezilirken, bilen yok güzel iş

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap