SON DAKİKA

Haber > Gündem > Ülke yanıyor THKK Başkanı düğünde

Ülke yanıyor THKK Başkanı düğünde

30 Temmuz 2021 Cuma - 19:05

Ülkenin dört bir yanında orman yangınları devam ediyor.

Ülkenin dört bir yanında orman yangınları devam ediyor. Oluşan orman yangınlarının ardından sosyal medya da THKK Başkanı Cenap Aşçı'ya büyük tepki var. Aşçı'nın orman yangınları esnasında görevi başında değil de düğüne gitmesi skandal'a yok açtı.

Gelen tepkilerin ardından dün akşam Haberturke bağlanan Aşçı mazereti de bir o kadar trajikomikti. Aşçı''Eğer ki diyorlarsa ki Türk Hava Kurumu orman yangınları varken yakınının çok sevdiği bir kızın nikahına gidip de eleştiriyorlarsa da saygım var ancak biz gidip düğün de eğlenmedik,halay çekmedik göbek de atmadık''dedi.

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
1
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Ahmet
1 ay önce
Kalsan ne olur gitsen ne olur başınız neki gıcınız iyi olsun
Doğru söz
1 ay önce
Zırcahillere yakışırsın! Devir cehalet ve kokuşmuşluk devri. Her gün her saat kokuşmuşluk var. Mamafi milleti iyi yönetemeyen guruh zırcahilleri iyi yönetiyor. Yok olmak da doğal bir olaydır. Allah'ım sadece günah işleyenleri değil, başta onlara destek veren arka çıkan olmak üzere, dilsiz şeytanları ve trolleri de yak yaRabbim! Amin

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap