SON DAKİKA

Haber > Tatilcilerin bayram trafiği başladı

Tatilcilerin bayram trafiği başladı

01 Haziran 2019 Cumartesi - 09:36

Ramazan Bayramı tatilini İstanbul dışında geçirmek için araçlarıyla yola çıkan vatandaşlar, Anadolu Otoyolu'nun Kocaeli bölümünde yoğunluğa neden oluyor.

Ramazan Bayramı'nın resmi olarak 1 Haziran'da başlaması tatilcileri hareketlendirdi. Özellikle tatillerini memleketlerinde ve İstanbul dışında geçirmek isteyenler yollara akın etti. Bu durum tatil trafiğini de beraberinde getirdi.

ANADOLU OTOYOLU'NDA TRAFİK

Tatilcilerin uğrak yolu olan ve İstanbul'u yurdun hemen her yerine bağlayan AnadoluOtoyolu'nda trafik yoğunlaşmaya başladı. Özellikle yolcu otobüsleri ve binek araçların da kervana katılmasıyla kilometrelerce uzunluğunda araç kuyruğu oluştu.
Gidiş istikametinde çekilen görüntülerde trafiğin oldukça yoğun olduğu gözlenirken, özellikle İstanbul'a geliş istikametinde ise araçlar bir elin parmağını geçmeyecek cinste.
Bayram tatilinin başlamasıyla birlikte Anadolu Otoyolu Bolu Dağı geçidinde yoğunluk artıyor.

 

Dokuz günlük tatilin başlamasıyla birlikte araçlarıyla yola çıkanlar, Anadolu Otoyolu'nun Bolu Dağı-Düzce kesiminin özellikle İstanbul-Ankara yönünde akıcı yoğunluğa neden oluyor.

TRAFİK ARTACAK

Trafiğin en fazla arttığı 1. Viyadük ve Bolu Dağı tüneli arasındaki yolun 3 şeridinde de yoğunluktan dolayı araçlar yavaş ilerlerken, trafik ekipleri sürücülere yavaş gitmeleri konusunda uyarılarda bulunuyor.

Yetkililer yoğunluğun sabah saatlerinde ve yarın daha da artacağını belirtiyor.

Bu Haberi Beğendiniz mi?
0

YORUMLAR

550

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap