SON DAKİKA

Haber > Gündem > Süleyman Soylu yeni denetim modelini duyurdu

Süleyman Soylu yeni denetim modelini duyurdu

03 Mart 2021 Çarşamba - 15:59

İçişleri Bakanı Soylu, koronavirüs tedbirlerinde normalleşme adımının ardından, "Dinamik Denetim Modeli"ne geçildiğini yarın ülke genelinde 260 bin personelle denetim yapılacağını açıkladı.

Türkiye uzun bir aradan sonra koronavirüs salgınında vaka sayılarının düşmesiyle kademeli normalleşme dönemine girdi.

Şehirlerin vaka sayılarına göre yerel yönetimler tarafından alınacak önlemlerle devam edecek salgın mücadelesinde denetimler de sürecek.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kademeli normalleşme döneminde uygulanacak denetim yöntemlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

260 BİN PERSONELLE DENETİM

Twitter hesabından konuya ilişkin bir açıklama yayınlayan Soylu, yarın ülke genelinde 260 bin personelle denetim yapılacağını söyledi.

DİNAMİK DENETİM

Yeni dönem için Dinamik Denetim Modeli ifadesi kullanan Soylu,"Kontrollü Normalleşme Döneminde 'Dinamik Denetim Modeli'ne geçiyoruz. 14 maddelik uygulama, birçok kurum ve kuruluşla eşgüdüm içerisinde gerçekleştirilecektir. Yarın 260 bin personelle denetim gerçekleştireceğiz" ifadelerine yer verdi.

 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap