SON DAKİKA

Haber > Gündem > Sözümüzü tuttuk

Sözümüzü tuttuk

04 Mart 2014 Salı - 09:29

AK Parti Ordu Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz: Biz iktidar olarak ne söz verdiysek yerine getirdik. Şimdi sıra Ordu’nun çehresini değiştirmekte.

Çaybaşı ilçesi sınırında yüzlerce araçlık konvoyla karşılanan AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz’a vatandaşlar yoğun sevgi gösterilerinde bulundu. Çaybaşı ilçesinde yaptığı esnaf ziyaretlerinin ardından İlküvez beldesine geçen Yılmaz’ı ilçe girişinde tarım aracı olarak bilinen onlarca patpatlı vatandaş karşıladı. Yılmaz, hazırladıkları 7’si mega toplam 52 projeyle, Ordu ilini, sadece Karadeniz’in değil, Türkiye’nin en gözde illerinden birisi haline dönüştüreceklerini söyledi. Çaybaşı ve İlküvezli vatandaşlara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eden Yılmaz, "Biz bu bölgelerin kaderini değiştirmek için yola çıktık. Bizim kimseyle işimiz yok. Bizim işimiz vatandaşa hizmet etmektir. Büyükşehir için hazırladığımız projelerle, tüm hemşehrilerimizin yaşadıkları belde ve ilçelerde mutlu olmalarını sağlayacağız" şeklinde konuştu.
Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap