SON DAKİKAHaber > Gündem > Selçuk Bayraktar'dan yatırım dolandırıcılığı uyarısı: Kesinlikle gerçek dışıdır

Selçuk Bayraktar'dan yatırım dolandırıcılığı uyarısı: Kesinlikle gerçek dışıdır

11 Haziran 2024 Salı - 15:29
Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, sosyal medya üzerinden önemli bir açıklama yaptı. Selçuk Bayraktar, Baykar'a yatırım yaparak gelir elde edileceğine ilişkin sahte ilanlar ve haberlerle ilgili vatandaşları uyardı.

Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar'ın sosyal medya platformu 'X' üzerinden yaptığı paylaşım şu şekilde: 

"Yatırım Dolandırıcılığına Dikkat!

Bir süredir internet siteleri ve sosyal medya platformlarında, Baykar’a yatırım yaparak gelir elde edebileceğinize dair sahte ilanlar, haber benzeri içerikler ve videolar dolaşıma sokulduğunu görmekteyiz. Gerçekliği olmayan bu tür ilan, haber ve videolarda yapay zaka desteğiyle şahsıma aitmiş gibi duran konuşma ve görüntüler kullanılmaktadır. Bu açıklama, video ve röportajlar benzeri içerikler kesinlikle gerçek dışıdır ve dolandırıcılık amacıyla illegal bir şekilde yayılmaktadır.

Bir kez daha hatırlatmak isterim ki; halka açık bir şirket olmayan Baykar, hiçbir zaman yatırım teklifi ya da önerilerinde bulunmamaktadır.

Bu tarz dolandırıcılık girişimlerine yönelik olarak hukuki süreçlerimiz devam etmektedir. Tüm vatandaşlarımızdan bu tür içeriklere karşı dikkatli olmalarını ve itibar etmemelerini önemle rica ederim.


Kamuoyuna saygılarımla."

HABER MERKEZİ

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap