SON DAKİKA

Haber > Gündem > Şehit ateşi İzmir’e düştü

Şehit ateşi İzmir’e düştü

27 Aralık 2020 Pazar - 13:28

Hakkari'de çığ düşmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Mehmet Onur Özbent'in (30) İzmir'in Torbalı ilçesindeki baba ocağına acı haber ulaştı. Şehidin baba evi ve bulunduğu sokağa Türk bayrakları asıldı. Şehit Özbent'in cenazesi yarın öğle namazına müteakip Torbalı Eski Mezarlığı'na defnedilecek.

Hakkari'de çığ düşmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Mehmet Onur Özbent'in (30) İzmir'in Torbalı ilçesindeki baba ocağı, sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen taziye ziyaretine gelenlerin akınına uğradı.
 Şehidin dayısı Ayhan Kaya, "Yeğeni Mehmet Onur Özbent'in çevresinde çok sevilen biri olduğunu belirtip, "Acı haberi alınca şok olduk. Hiç beklemediğimiz bir şeydi. Çığ nedeniyle kapanan yolu açmak için gittiklerinde, sonucunda şehit düştüğünü söylediler.

4 yıldır askerdi. Şu an, sokağa çıkma kısıtlaması olmasına rağmen yakınlarının buraya gelmesi onun nasıl biri olduğunun kanıtıdır. Çok sevilen, adam gibi adamdı. Çok üzgünüz" dedi.Şehit Özbent'in cenazesi yarın öğle namazına müteakip Torbalı Eski Mezarlığı'na defnedilecek.
Kaynak Yeniçağ: Şehit ateşi İzmir’e düştü

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap