SON DAKİKA

Haber > Gündem > Sedat Peker'in sosyal medya hesabında günler sonra ilk hareketlilik

Sedat Peker'in sosyal medya hesabında günler sonra ilk hareketlilik

19 Aralık 2021 Pazar - 15:00

Türkiye ve BAE arasındaki görüşmelerinden ardından sosyal medyada açıklama yayımlamayan Sedat Peker'in, uzun süre sonra Twitter hesabından bir paylaşımı beğendiği görüldü.

Hakkında organize suç örgütü yöneticisi olduğu suçlamasıyla iddianame hazırlanan Sedat Peker'in, uzun süre sonra sosyal medya hesabında hareketlilik görüldü.

Türkiye ile Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) arasında başlayan görüşmeler sonrasında sosyal medya hesabından açıklama yapmasına izin verilmediği belirtilen Peker, uzun süre sonra bir paylaşımı beğendi.

Peker'in Twitter hesabından, HZ. Ali ve Mustafa Kemal Atatürk'ün yer aldığı, "Öldükten sonra yaşamak isterseniz, ölmez bir eser bırakın" sözlerinin not düşüldüğü paylaşımı beğendiği görüldü.

İnternete erişimi olduğu açıklanan Peker'in geçen günlerde de bir paylaşımı beğendiği fakat daha sonra kaldırdığı görülmüştü.

Sedat Peker son olarak 140 Journos'un "Ya devlet başa" belgeselinde konuşmuştu.  Belgeselde birçok gazeteci ve siyasi isim de yer almıştı. 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap