SON DAKİKA

Haber > Gündem > Sedat Peker'in şifresi çözüldü! Gazeteciler ortaya çıkardı!

Sedat Peker'in şifresi çözüldü! Gazeteciler ortaya çıkardı!

10 Ağustos 2021 Salı - 16:05

Organize suç örgütü lideri iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker'in son iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Peker'in paylaşımlarında en çok dikkat çeken bölüm Burhan Kuzu'nun ilişkilerini anlattığı kısım oldu. 

Peker, Kuzu ile AKP'nin eski Beşiktaş Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Aliye Uzun'un bağlantılarına ilişkin açıklamalarda bulundu. 

Aliye Uzun ise daha önce yaptığı açıklamada uyuşturucu baronu Naci Şerifi Zindaşti ile flörtleştiklerini ve vatandaşlık alabilmesi için ücret karşılığı aracılık ettiğini açıklamıştı. 

Zindaşti, Kuzu ve Aliye Uzun'un bağlantısı çok konuşulmuştu. 

Zindaşti davası ve Türkiye'den Dünya'ya uzanan uyuşturucu ağınının anlatıldığı “Baronlar Savaşı” kitabının yazarı Timur Soykan da bu bağlantılara dikkat çeken ifadeler paylaştı.

“Sedat Peker’in ifşalarına karşı garip bir refleks oluştu. Bazıları sürekli ‘Bunları biliyorduk’ diyor. Son Tweetlerle ilgili de ‘Baronlar Savaşı’nda yazılmıştı’ deniliyor. Evet kitapta anlatılan ortak pek çok olay var. Ama çok önemli, peşinden gitmemiz gereken yeni bilgiler var” diyen Timur Soykan, “Saray’daki bir güruh suç örgütlerine hizmet ediyor” ifadelerini kullandı.

İşte Soykan’ın o paylaşımları:

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap