SON DAKİKA

Haber > Gündem > Sedat Peker'e yakalama kararı çıkarıldı!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı suç örgütü elebaşı Sedat Peker hakkında yakalama kararı çıkardı.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı suç örgütü elebaşı Sedat Peker hakkında yakalama kararı çıkardı.

Hakkında "organize suç örgütü yöneticisi ve üyesi olmak" suçlamasıyla soruşturma başlatılan Sedat Peker için yakalama kararı çıkarıldı. Yakalama emri, Ankara 2. Sulh Ceza Hakimliği tarafından düzenlendi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan açıklama şöyle: "Sedat Peker hakkında, yürütülmekte olan soruşturma kapsamında başsavcılığımızın talebi doğrultusunda Ankara 2'nci Sulh Ceza Hakimliği'nin kararıyla yakalama emri düzenlendi."

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Kıbrıslı
12 ay önce
Sedat Peker'in Kıbrıs'taki Kutlu Adalı cinateti büyük oranda yeyit edilmiştir. Sadece bazıları teyit edilen kısımlara kılıf uydurma çabasında. Kıbrıslı gerçeği biliyor. Sedat Peker doğruları söylüyor. Konuş Sedat konuş. Hiçbirşey karanlıkta kalmasın. Artık Temiz Türkiye istiyoruz. Temiz Demokrasi. Adalet
Doğru söz
12 ay önce
Milleti dinleyin! Savcılar bir kez olsun milletin sesine kulak verin, talimata değil! Millet Sedat'ı dinliyor! Siz de dinleyin! Gereğini yapın! Tamamını? Yok ki bir tanesini! Sadece Sedata değil tüm suçlamalara soruşturma açın! Yok yok siz yapanazsınız. Meclis yapsın!

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap