SON DAKİKA

Haber > Gündem > Savcı Sayan'dan dikkat çeken Muharrem İnce yorumu

Savcı Sayan'dan dikkat çeken Muharrem İnce yorumu

09 Ağustos 2020 Pazar - 17:34

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, parti kuracağı iddia edilen Muharrem İnce için, "parti kurduğunda Kemal Kılıçdaroğlu’ndan çok daha yüksek oy alacaktır." dedi.

Savcı Sayan yaptığı paylaşımda Muharrem İnce ile CHP’de uzun yıllar birlikte çalıştığını hatırlatarak, "Muharrem İnce ile uzun yıllar çalıştım. Parti kurar mı,kurmaz mı,kuramaz mı,onu bilemem kendi iradesi Ama şunu iyi biliyorum ki; parti kurduğunda Kemal Kılıçdaroğlu’ndan çok daha yüksek oy alacaktır. kamuoyunda Kılıçdaroğlu’na göre karşılığı çok daha fazladır CHP’yi iyi tanıyan birisi olarak söylüyorum" ifadelerini kullandı.

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Sizce Eddie Newton başarılı olur mu?

Yorumlar


550

Kadir
1 ay önce
Serdar kardeşim, anladığım kadarıyla sen de dinci - dindar farkını anlayamayanlar dansın. Hepimizin ailesi - sülalesi en az % 90 dindardır ve bizler de o gruptanız. Dinci dediğimiz kesim ise Toplumumuza vahabi - yezit din anlayışını dayatanlardır. Bu anlayış Türkiye halkına hiç uymaz. Devletler - imparatorluklar batıran bu anlayışın şimdiki hedefi Türkiyedir. O nedenle asla müsamaha gösteremeyiz.
Kadir08
1 ay önce
Ya kardeşim dinci diye bir şeyim var ne yani ben oy verdim diye dincimi oldum elhamdulillah müslimanım. Allah akıl fikir verdin sizin gibilere
Kadir
1 ay önce
Seda Sayan, size de gün doğar. Senin gibi bir adamı kim CHP ye kabul etti acaba? Bir adam CHP den ayrılıp dinci bir partiye gidebiliyorsa, o adamın CHP li liği haramdır.
Serdar
1 ay önce
Adam Ağrıda Cumhuriyet tarihinin görmediği hizmetleri yaptı.Gece gündüz sokakta vatandaşıyla beraber.Makam odasının kapısı yok.Ama bunlar sizin için önemli mi ,hayır.Adam dindar mı o zaman ondan kötüsü yok.Hatta böyle hizmet aşığı bir insana Seda Sayan bile diyebiliyorsunuz.İşte chp asla bu yüzden gün yüzü göremez.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap