SON DAKİKA

Haber > Gündem > 'Sahte cumhurbaşkanı' Muharrem İnce'yi de kandırmış! İşte o görüntü

'Sahte cumhurbaşkanı' Muharrem İnce'yi de kandırmış! İşte o görüntü

17 Ekim 2021 Pazar - 13:41

MHP'li Gölbaşı Belediyesi’nin etkinlikte sahneye çıkartılan 'sahte cumhurbaşkanı'nın Muharrem İnce'yi de kandırdığı ortaya çıktı.

MHP'li Gölbaşı Belediyesi’nin etkinlikte sahneye çıkarıp konuşma yaptırdığı 'sahte cumhurbaşkanı' Abduvali Buğrahan Osman'ın Memleket Partisi lideri Muharrem İnce ile de görüşme yapıldığı ortaya çıktı.

Memleket Partisi'nin Korkuteli İlçe Başkanlığı'nda da paylaşılan görüşmeye ilişkin görüntülerde, "Doğu Türkistan Cumhurbaşkanı, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'yi ziyaret etti" denildi.

Görüntülerde İnce ile görüntü veren Osman, "Öncelikle Doğu Türkistan Cumhurbaşkanı olarak ziyaretimi kabul ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Atamız Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Al bayraktan gök bayrağa selam olsun' sözü vardı..." şeklinde konuşma yaptı. Konuşmada İnce de Osman'a 'Hoş geldiniz' dedi.

Kendisini “Doğu Türkistan’ın cumhurbaşkanı” olarak tanıtan ve sahneye davet edilen Abduvali Buğrahan Osman, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’le poz vermiş, bir de konuşma yapmıştı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Serkan
1 ay önce
İnce nin resmi bir sıfatı yok, Gölbaşı belediyesinin resmi bir sıfatı var. Dolayısı ile haberin ana başlığı Gölbaşı belediyesi olmalı idi. O kadar yanlı ve yanlış haber yapıp algı operasyonu yapıyorsunuzki rezilsiniz. Aynı adam İnce ile fotoğraf çetirmese idi, haber yapılmayacaktı MHP li Gölbaşı belediyesindeki rezillik. Bu arada belediyeden para alıp-almadığını araştırdınız mı?

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap