SON DAKİKA

Haber > Gündem > Sağlık Bakanı Koca canlı yayında aşı oldu

Sağlık Bakanı Koca canlı yayında aşı oldu

13 January 2021 Wednesday - 19:41

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca canlı yayında aşı oldu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu üyeleriyle birlikte Ankara Şehir Hastanesi' korona virüs aşısı oldu. Korona virüs aşısı olduktan sonra açıklama yapan Bakan Koca, "Ben öncelikle bu aşılama çalışmasının, programının milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Daha öncede tünelin ucunda ışık gördük demiştim. Bugün aşının dünyada başlamasıyla birlikte bu ışığı görmüştük daha önce. Önümüzdeki günlerin aydınlık olacağına inanıyorum. Milletimize, memleketimize hayırlı olmasını diliyorum. Herkesin de mutlaka aşı olması gerektiğinin altını çizmek istiyorum. Bu hastalıktan korunmanın en büyük yollarından biri aşı. Aşıyı mutlaka yaptırmamız gerekiyor" ifadesini kullandı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Yusuf
13 gün önce
Keşke muhalefet partilerinden tamsilci olsaydıda onlarda aşı olsaydı halka bütünlük mesajı verilseydi neden bizdeki muhalefet böyle önemli olaylarda çekimser kalıyor muhalefetin görevi sadece eleştirmekmidir hiçmi doğru yol gösterici projeleri yokmudur

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap