SON DAKİKA

Haber > Gündem > SADAT yöneticisinden seçim tehdidi: Bu vatanı sandıkta teslim etmeyiz

SADAT yöneticisinden seçim tehdidi: Bu vatanı sandıkta teslim etmeyiz

27 Mayıs 2022 Cuma - 11:50

SADAT yönetim kurulu üyesi olan Ersan Ergür, yaptığı bir paylaşımda "Bu vatanı Türkiye düşmanları ile işbirliği yapanlara sandıkta teslim etmeyiz" ifadelerini kullandı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kapısına gitmesinden sonra gündeme oturan  SADAT'tan bir skandal daha geldi.

SADAT'ın yönetim kurulu üyesi ve ASSAM Başkan Yardımcısı olduğu görülen Ersan Ergür, "Bu vatan kanla alındı, kanla savunuluyor. Bu vatanı Türkiye düşmanları ile işbirliği yapanlara sandıkta teslim etmeyiz... Etmeyeceğiz! Vatan sağ olsun..." paylaşımını yaptı, gelen tepkiler üzerine paylaşımını sildi.

Sildiği paylaşımın ardından yeni bir paylaşım yapan Ergür, "Bu vatan kanla alındı, kanla savunuluyor. Yüce Türk milleti Türkiye düşmanları ile işbirliği yapanlara sandıkta oy vermeyerek cennet vatanımızı teslim etmeyecektir... Vatan sağ olsun" ifadelerini yazdı.

Paylaşımının neden silindiği sorulduğunda ise Ergür, "Açıklama yapma isteği hissettim. Bazen anlatılmak istenen anlaşılmayınca izah gerekiyor" dedi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
7
Üzgün
0
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

Atam
1 ay önce
Siz kimsiniz lan. Vahdettin artıkları. Kurtuluş savaşında da Mustafa Kemal e katılan din düşmanıdır diye İngiliz Uçak larından bildiri atıp İngiliz Manda si kurtuluşumuzdur diyen alçak yobazların devamısınız. Hele tipe bak. Seçim akşamı kaçın olum. Bu vatanın sahibi Atatürkçü ler geliyor.
Recep Beşli
1 ay önce
Güya bu ülkede savcılar var bunun hakkında niye iddianame hazırlanıyor neden çünkü hepsi iktidarın emrinde hür ve bağımsız yargı yok
BIRAK BU İŞLERİ CAHİL
1 ay önce
kuvacıları sevmeyenler yunan tarafıdirlar bunlar CUMHURİYET DÜŞMANLARI BELLİ Kİ YA SEN KİMSİN HALK NE İSTERSE O OLUR. İSTİKLAL SAVAŞINI KAZANAN BU MİLLET SİZİN GİBİLERE BOYUN EĞMEZ RUM KESİMİNE NAŞ NAŞ
Doğru söz
1 ay önce
Atatürk ne demiş? Ya istiklâl ya ölüm. Artık misyon bu. Zamanınsa kurtuluş savaşından da biatçılar kaçtı. Göreceğiz. Yine biatçılar kaçacak. Atam yeminim olsun, YA İSTİKLÂL YA ÖLÜM!
?
1 ay önce
ülkeyi sandıkta teslim etmeyiz demek ne demek ???????????
0861
1 ay önce
ULAN RAHAT BIRAKIN ATATÜRK OLMSIYIDI SENİN DEDEN YORGO OLACAKTİ T.C. DÜŞMANLARI SİZİ
Aliefendi
1 ay önce
"Bu vatan kanla alındı, kanla savunuluyor.." peki bu hazret neyi nasıl devretmeyecekmiş, hani Devletin yöneticileri var idi, bunlar da neyin nesi..
Serkan
1 ay önce
Sen kimsin ?, vatan senin değil milletindir. Seçim milletin kararıdır. Kimin törörle iş birliği yaptığına mahkemeler karar verir. Millet olarak at kimlerin yaptığını ve yapmaya devam ettiği hakkında bir kanımız var ve bunu seçimde yansıtacağız.
Trabzonlu
1 ay önce
Kimin vatanını kime teslim etmiyor bu çok bilmiş,Millet bu vatan için savaşırken senin zihniyetin keşke Yunan galip gelseydi deyip Tavuk kümeslerine saklanıyordu
cüret
1 ay önce
kim verdi sana bu görevi, sen mi kurdun vatanı, senin babanın malı mı, kimsin sen?
TUT ADAMI
1 ay önce
EYVAH EYVAH ADAM KANUN YOKNİZAMYOK DİYE KONUŞUYOR ÜLKE ELDEN GİDİYOR DEMEKTİR. HALK İRADESİNE İPOTEK KONULAMAZ KARDEŞ KARDEŞİ VURDURMAK İSTİYORLR ANALMI ÇIKIYOR . BU KİŞİ DERHAL TUTUKLANMALI ÜLKE RAHAT NEFES ALSIN.YOKSA ÜLKEMİZ İFLAS EDECEK BU GİBİ KİŞLER YÜZÜNDEN BİZ BUNLARI HAK ETMİYORUZ DMEOKRSİ YOK ARTIK DEMEK.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap