SON DAKİKA

Haber > Gündem > Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Allah virüsü insan nüfusunu azaltmak için yarattı

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Allah virüsü insan nüfusunu azaltmak için yarattı

26 Mart 2020 Perşembe - 13:24

Koronavirüs olaylarının ardından kamuoyunun katıldığı televizyon programlarıyla tanıdığı Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan "Allah virüsü insan nüfusunu azaltmak için yarattı" dedi.

CNN Türk’te Tarafsız Bölge programında Ahmet Hakan’ın konuğu olan Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan “İnsanlar belli bir yaşın üstünden daha uzun yaşayamazlar. Bu neyle sağlanır? Allah neden virüsleri yaratmış? Hiçbir işe yaramıyorlar canlı değiller. Yaratmış çünkü insanların belirli bir sayının üzerinde çoğalamaması gerekir. Yoksa kimse yaşayamaz.” dedi. Prof. Ceylan’ın sözleri sosyal medyada tartışma yarattı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Trabzonspor Bu Sezon Şampiyon Olabilir mi?

Yorumlar


550

inquisitve
3 ay önce
bu zavalli mahluklara kim hangi hakla profesorluk unvani veriyor, universitelerin hali perisan, bunun gibilerin oldugu yerde egitim kalitesini dusunun, isin kotusu bu siyirmis tipleri birileri ekrana tasimaya devam ediyor, baska ulkelerde bunlari kim takar.
Fatih
3 ay önce
allah nüfus planlaması yapsaydı insanları kısırlaştır az insan yaratırdı herkes kafayı yemiş
kayhan
3 ay önce
nekadar beyinsiz adam varsa toplanmislar biryere allah virüsü insan öldürsün diye yaratlis la nekadar gerizekali insanlarsiniz ya

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap