SON DAKİKA

Haber > Gündem > Özlem Gürses: Devlet Bahçeli'ye aşı yapan hemşire darbedildi

Özlem Gürses: Devlet Bahçeli'ye aşı yapan hemşire darbedildi

24 Ocak 2021 Pazar - 09:35

Özlem Gürses, Devlet Bahçeli'ye aşı yapan Gülnaz Şırınga isimli hemşirenin darbedildiğini ve tedavi altına alındığını iddia etti.

Özlem Gürses, Halk TV'de yayınlanan programında ilginç bir iddiada bulundu.

Program konuğuna son günlerdeki siyaset dilinden şikayet eden Gürses, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin koronavirüs aşısı olduğunu hatırlattı.

"BAHÇELİ'YE AŞI YAPAN GÜLNAZ ŞIRINGA DARBEDİLDİ"

Daha sonra Bahçeli'ye aşı yapan Gülnaz Şırınga isimli hemşirenin, Bahçeli'nin canını yaktığı gerekçesiyle darbedildiğini ve tedavi altına alındığını ileri sürdü.

Gürses, "Bugün çok olağanüstü bir haber okudum. Sayın Bahçeli'ye aşı yapan bir hemşire vardı. O hemşirenin darbedildiğini siz biliyor muydunuz?  Numune Hastanesi acil servisinde tedaviye alınmış bu hemşire hanım. Gülnaz Şırınga, 'Neye uğradığımı anlamadım. Arkamdan gelen 4 kişi aniden sopalarla vurmaya başladı. Bir yandan da canımızı acıtanın canına okuruz diye bağırdıklarını söyledi.' Sayın Bahçeli'ye aşı yaptığı için, onun canını acıttıklarını düşündükleri için bu kadıncağıza darbetmişler." ifadelerini kullandı.YAVUZ OĞHAN: "ÖZLEM MİZAH KÖŞESİNDEN BİR BÖLÜM OKUMUŞ"

Konu ile ilgili tartışmaların ardından, Gazete Pencere'nin genel yayın yönetmeni Yavuz Ohan, Özlem Gürses'in mizah yazısından örnek verdiğini söyledi:

"Özlem Gürses'in bahsettiği site degil gazete, Gazete Pencere. Her gün logo yanında Bülent Çelik karikatürleri yayınlıyoruz, Çelik Cuma ve Pazar günleri de 'lomboz' adlı köşesinde karikatür destekli mizah yazıları yazıyor, Özlem o köşeden bir bölüm okumuş, durum bundan ibaret"

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap