SON DAKİKA

Haber > Gündem > Öz: "Yasal başvuru olacak"

Öz: "Yasal başvuru olacak"

10 Ocak 2014 Cuma - 16:55

İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekilliği’nden Bakırköy Cumhuriyet Başsavcıvekilliği’ne atanan Zekeriya Öz, 'Yasal başvurumuz olacak' dedi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekilliği’nden Bakırköy Cumhuriyet Başsavcıvekilliği’ne atanan Zekeriya Öz, mesai arkadaşlarıyla vedalaşıp, Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’ndan ayrıldı. Öz, basın mensuplarının soruları üzerine, “Yasal başvurumuz olacak” dedi. Zekeriya Öz, Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’ndan ayrılmadan önce mesai arkadaşlarıyla vedalaştı. Mesai arkadaşları Zekeriya Öz’ü kapıya kadar uğurladı. Zekeriya Öz’ü uğurlayanlar arasında Başsavcıvekilleri Ali Cengiz Hacıosmanoğlu ve Ercan Şafak, Cihan Kansız, yolsuzluk ve rüşvet iddialarına ilişkin soruşturmayı yürüten savcılardan Celal Kara ve bazı mahkemelerin başkanlarının da olduğu görüldü. Basına açıklama yapmaktan kaçınan Zekeriya Öz, ısrarlı sorular üzerine, “Yasal başvurumuz olacak” dedi.
Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap