SON DAKİKA

Haber > Gündem > MHP istedi AK Parti kabul etti: ''Türkiye Cumhuriyeti'' geri döndü!

MHP istedi AK Parti kabul etti: ''Türkiye Cumhuriyeti'' geri döndü!

09 Temmuz 2021 Cuma - 10:39

AK Partili Niğde Belediyesi'nde çözüm süreciyle birlikte kaldırılan 'T.C.' ibaresi yeniden tabelaya eklendi.

AK Parti tarafından çözüm sürecinde belediyelerden kaldırılan Türkiye Cumhuriyeti (T.C.) ibaresi Niğde Belediyesi'nde de geri döndü.

Daha önce farklı şehirlerde CHP’li ve İYİ Partili belediye meclis üyelerinin teklifleriyle T.C. ibaresi belediye tabelalarına yeniden eklenmişti.

BELEDİYE BAŞKANI MHP’NİN ÖNERİSİNİ KABUL ETTİ

İbarenin eklendiği son merkez ise AK Partili Niğde Belediyesi oldu. Belediyeye T.C ibaresinin eklendiğini sosyal medya hesabından duyuran MHP Niğde İl Başkanı Cumali İnce, şu ifadelere yer verdi:

“Niğde Belediyesi MHP Meclis Grup Baskanvekilimiz Sayın Cumhur Durmaz beyin MHP adına Niğde Belediyesi tabelasına T.C. ibaresi konulması hususunda vermiş olduğu önerge doğrultusunda Niğde Belediyesi Başkanı Sayın Emrah Özdemir beyefendi belediye binasına T.C ibareli yeni tabelasını taktırmışlardır. Belediye Başkanı Sayın Emrah Özdemir beyefendiye MHP adına verilen önergemize duyarlı davranışından dolayı teşekkür ederim.”

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Serkan
2 ay önce
Türkiye Cumhuriyeti CHP li ve İYİ partili belediyelerde geri gelmişti zaten. Kendisine Milliyetçi diyen parti yeni mi uyandı ?
61 tsli
2 ay önce
chp milliyetçi değil eğer olsaydı ; Kılıçdaroğlu pkklı olduğunu kendi söyleyen Demirtaşın salınmasını istemezdi ve ypg Türkiyeye tehdit değil demezdi. İyi parti ise ona gelince o da milliyetçi değil, PKK'lı olduğunu kendi söyleyen selonun çay teklifini kabul etmez ve milletvekilleri Demirtaşın salınması gerektiğinden bahsetnezdi. Serkan bunlarda yaz chp ip nin HDP ile ittifakını hiç unutma
uA 34-Trabzonlu
2 ay önce
SERKAN RUMUZ BİRAZDA ŞUNDAN BAHSETSENE; TV 100 ADLI KANALDA BİR PROGRAMDA BİR KİŞİ; CHPKK LI GÜRSEL TEKİN'E ; 6-8 KOBANİ HAİN OLAYLARINDA SOKAĞA ÇAĞIRARAK ATATÜRK HEYKELLERİNİN YAKILMASINA NEDEN OLAN DEMİRTAŞ'IN SALINMASINI; ATATÜRK'ÜN KURDUĞU CHP NEDEN İSTİYOR DİYE SORDU! GÜRSEL TEKİN'İN PKK(HDP)'YA OLAN SEMPATİSİ BİLİNİYOR CEVAP VEREMEDİ SEN BARİ CEVAP VER !

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap