SON DAKİKA

Haber > Gündem > Meral Akşener Samsun'da konuştu! Kurtulan değil kurtaran şehirden İktidar yürüyüşümüzü başlatıyoruz

Meral Akşener Samsun'da konuştu! Kurtulan değil kurtaran şehirden İktidar yürüyüşümüzü başlatıyoruz

19 Mayıs 2022 Perşembe - 16:23

İYİ Parti lideri Meral Akşener, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle gittiği Samsun'da açıklamalarda bulundu...

Samsun Tütün İskelesi'nde coşkulu bir kalabalığa seslenen Akşener, Başbakan sloganlarıyla karşılandı.

Meral Akşener'in açıklamalarında şunları söyledi:

Bugün o ilk adımın bize bağışladığı, bize yüklediği hem sorumluluğun hem o güzelliğin bize ışık tuttuğu o güzel anda iktidar yürüyüşünü başlatıyoruz.

Başbakan Akşener sloganları

Allah bizleri sizlere karşı mahcup etmesin. Bugünden itibaren Erzurum'dan Karsa, Kars'tan Mardin'e Türkiye'nin pek çok yerinden gelen gençler var aramızda. Dün büyük bir bölümüyle Anıtkabir'e gittik. Atamızın huzurunda onu andık. Bugün Türkiye'nin her yerinden gelen cesur ve iyi gençlerle ilk adımı atarak, atalarımızı ve o büyüklerimizi hürmetle anarak iktidar yürüşümüzü başlatıyoruz. Kurtulan değil kurtaran şehirde iktidar yürüyüşümüzü başlatıyoruz. İnşallah en geç 1 sene sonra 19 mayıs ruhunu iktidarımızda da cumhuriyetimizin değerlerini iktidarımızda bu cumhuriyetin bekçisi olan gençlerle yeni ve yeniden hayata geçireceğiz. Allah hepimize yardımcı olsun"

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap