SON DAKİKA

Haber > Gündem > Koray Aydın: "HDP Türk milletini arkadan hançerliyor"

Koray Aydın: "HDP Türk milletini arkadan hançerliyor"

25 Nisan 2020 Cumartesi - 12:53

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, "HDP'nin, Ermeni soykırımı iftirasını savunması, aynı Ermeni çetelerin yaptığı gibi Türk milletini arkadan hançerlemektir" dedi.

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, HDP'nin sözde Ermeni Soykırımı yalanına yönelik ifadelerine sert tepki gösterdi. 

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla HDP'nin sözde Ermeni Soykırımı yalanına yönelik ifadelerine sert tepki gösterdi. Koray Aydın, HDP'nin sözde Ermeni Soykırımı yalanına yönelik ifadelerine sert tepki gösterdi. Terörle arasına bir türlü mesafe koyamayıp kendisini bölücü terör örgütü PKK'nın yanında konumlandıran HDP'nin, Ermeni soykırımı iftirasını savunması, aynı Ermeni çetelerin yaptığı gibi Türk milletini arkadan hançerlemektir. Türk milleti bu ihaneti unutmayacak ve affetmeyecektir.

Beğendim
5
Sevdim
2
Beğenmedim
2
Üzgün
1
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

Ramazan Özkök
1 yıl önce
Sizde beyin var ama ici BOŞ. Neden Hdp Pkk ile beraber yürüyorsunuz. Hdp sizin Can yeleğiniz. Sizi ben Milliyetci vatan sever sanırdım Simdi ise Hhp Pkk farkınız yok. Syglr.
Muammer BAŞAL
1 yıl önce
Türkiye.yi hançerlemediği yermi kaldı.Beraberliğinize devam e
Burhan
1 yıl önce
Ayip hemde çok ayip etin koray efendi sizin ortağınız hdp ne kadar hayinsa sende okadar hayinsin
Burhan
1 yıl önce
Ayip hemde çok ayip etin koray efendi sizin ortağınız hdp ne kadar hayinsa sende okadar hayinsin
Alparslan
1 yıl önce
Uyanda balığa gidelim MHP genel başkan adayı , ip teşkilat başkanı
Aaaaaaaaa
1 yıl önce
Sizin Zillet ittifakı ortağınız hatta oturduğunuz koltuğun sahibi ..... Eee Hala ortaksiniz hala yanyanasiniz meclisteki konuşmalrinizda bir tek kelime edecek cesaretiniz yok Mecliste hedefteki tek isim ERDOĞAN kuytu köşelerede Hdpye onu dedi bunu dedi ile olmaz. Azıcık haysiyet şeref varsa çık mecliste gözlerinin içine baka baka söylede ondan sonra bana Vatan Millet Ülkü diye konuları ağzına al. Boş boş konuşma😡😡😡
mustafa mercan
1 yıl önce
bak su konusana secimlerden oncemi sonrami hancerlemeye basladi bu dedigini secim zamani deseydin ya secimde tektar unutur kucaklaruna oturursun yaparsin sozde milliyetci koray

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap