SON DAKİKA

Haber > Kılıçdaroğlu'ndan elini öptüren Osman Sarıgün yorumu

Kılıçdaroğlu'ndan elini öptüren Osman Sarıgün yorumu

24 Nisan 2019 Çarşamba - 12:59

Kemal Kılıçdaroğlu, kendisine yumruk atan Osman Sarıgün'ün elini öptürdüğü fotoğraflar üzerine konuştu.

Ankara’nın Çubuk ilçesi Akkuzulu Mahallesi’nde, şehit piyade er Yener Kırıkcı’nın cenazetöreninde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırıyla ilgili soruşturmada gözaltına alınan şüphelilerden Osman Sarıgün, serbest kalarak evine dönmüştü.

ELİNİ ÖPTÜRDÜ

Osman Sarıgün, yakınları tarafından coşkuyla karşılandı ve eli öpüldü.

"SİYASAL BASKI OLMASA BU TABLO ORTAYA ÇIKMAZ"

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, kendisine yumruk atan Osman Sarıgün’ün elinin öpülmesiyle ilgili konuştu. Kılıçdaroğlu,"Şunu ifade edeyim bir siyasal baskı olmasa, bu tablo ortaya çıkmaz. Bunun ötesinde farklı bir şey söylemek istemiyorum.” dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan elini öptüren Osman Sarıgün yorumu

YORUMLAR

400

aha buraya yazana cevap veren

28 gün önce

Hiçbir devlet yetkilisine, siyasetçiye saldırı haklı gösterilemez. Bu tür ''oh oldu'' gibi söylemler hukukun üstünlüğüne zelal getirir, toplumdaki adalet duygusunu sarsar. Bugün bu herifin attığı yumruğu sahiplenip ''oh oldu'' diyenler ile 2013'teki yumruğu atan kişiyi arabasına alıp emniyete götürenler aynı kişiler değil. Bakın unutmayın aynı kişiler değil. Bugün çok daha kötü bir durumdayız.

aha buraya yazdım

yaklaşık bir ay önce

yav bu nasıl iş!! bu saldırı iktidardaki herhangi bir bireye yapılsaydı da sonuç serbest bırakılma mı olurdu?? ben söyliyim aha buraya yazıyom olmazdı

aha buraya yazan

29 gün önce

evet Niğde de Bekir Bozdağ a saldırıldı.Saldırgan aynen böyle adli kontrol şartıyla serbest kaldı.Taner Yıldıza saldırıldı serbest kaldı.Chp sempatizanı medya başlık attı yumruk terapisi diye.Bekir Bozdağa saldırıyada demokratik tepki denildi.Bekir Bozdağa saldıran kişiye chpliler kelepçe taktırmayıp umut oran makam arabasıyla o kişiyi emniyete götürdü.Bilmeden yazma.

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap