SON DAKİKA

Haber > Gündem > Kaçak maç yayınları için yetki verildi! Tek tek tespit edilecek

İnternetten kaç yayınlanan maç yayınları için alınan karar Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Artık kaçak yayınla maç izlemek eskisi kadar kolay olmayacak.

"internetten kaçak maç yayınının" engelenmesi için harekete geçildi. Resmi Gazete'de yayımlanan düzenlemeyle TFF'ye yetki verildi.

Buna göre futbol müsabakalarına ilişkin yayınların internet ortamında hukuka aykırı olarak kullanıma sunulduğunun tespit edilmesi halinde, ihlalin gerçekleştiği yayın, kısım, bölüm ile ilgili olarak (URL ve benzeri şeklinde) erişimin engellenmesine Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu tarafından karar verilecek.

İşte o karar:

Beğendim
0
Sevdim
1
Beğenmedim
2
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

hako07
4 ay önce
Bir lafı hatırlatmak isterim''BENİM VATANDAŞIM İŞİNİ BİLİR''
gökhan yetim
5 ay önce
kaçak kullananlarda para veriyor tabi daha azına ilgili kuruluşta fiyatları uçurmasa,vatandaşın cebini rahatlatacak fiyatla maç izletirse her vatandaş evine dijitürk alır maçlarını rahat rahat izler aybeden korsan yayın yapanlar olur ama siz giderde 3 istanbulun semt takımına yalakalık yaparsanız benim gibi duyarlı trabzonsporlularda dekoderlerini geri verir lanet olsun der.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap