SON DAKİKA

Haber > Gündem > İYİ Partili vekilden Binali Yıldırım'ın eşine çirkin sözler

İYİ Partili vekilden Binali Yıldırım'ın eşine çirkin sözler

09 Temmuz 2020 Perşembe - 11:25

İYİ Partili Levent Özeren, eski Başbakan Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım hakkında skandal ifadeler kullandı.

İYİ Partili Levent Özeren, sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımda, tedavi olmak için hastaneye giden Semiha Yıldırım için, "Sakın acile gitme, tedavi olmadan ölür görenler. 'Etik değil' diyene bak, böyle başa böyle tarak!" paylaşıında bulundu.

 İYİ Partili Levent Özeren sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım hakkında çirkin sözlere imza attı.

Twitter'dan yaptığı paylaşımda Özeren, Semiha Yıldırım hakkında, "Sakın acile gitme, tedavi olmadan ölür görenler. 'Etik değil' diyene bak, böyle başa böyle tarak!" dedi. İYİ Partili Özeren, bir süre sonra sosyal medyadan yaptığı paylaşımı sildi.

Özeren'in, HDP'li Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş'a yapılan hakaretlere karşı tepki mesajları paylaşmasının ardından Semiha Yıldırım ile ilgili bu sözleri paylaşması tepki topladı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Halk
1 ay önce
Sayın Akşener bu haddini bilmez yönetici için disiplin soruşturması açıp ivedilikle gereğini yapmalı.15 temmuz ile alakalı skandal ifadeleri arşiv de dururken bu ithamları bardağı taşırmış.Semiha Hanım politikadan ve ekrandan uzak duran mütevazi bir insan olarak hayatını idame ettirmeye çalışırken bu şekil de gündeme getirilmesine ne kadar üzülmüştür...Yazık...Kınıyorum...
Trababzonlu
1 ay önce
Sana yazıklar olsun birde millet vekilisin Sayın Semiha Yıldırım Hanımefendinin ve onun gibi bayanların verdikleri vergilerle maaş alıyorsun sana haramda kan olsun terbiyesiz insan
61
1 ay önce
Allah ın yarattığını küçümseyen insanlıktan İslamdan bir şey almamış insan. sana kötü bir söz söylemem senin seviyene inmem Kainatı yaratan dan ötürü.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap