SON DAKİKA

Haber > Gündem > İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın lüks makam aracının fiyatı

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın lüks makam aracının fiyatı

09 Nisan 2021 Cuma - 10:32

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanlığı makam aracının fiyatını ifşa etti.

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanlığı makam aracının faturasını paylaşan Yavuzyılmaz, “Cumhurbaşkanlığında bu makam araçlarından acaba kaç tane var?” diye sordu.

Yavuzyılmaz paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Cumhurbaşkanlığında bu makam araçlarından acaba kaç tane var? Marka: Mercedes Benz S600 Guard Fiyatı: 474.950,00 Avro Fatura adresi: Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Belgesi: Fatura, İrsaliye”

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
1
Üzgün
1
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

hakan
1 ay önce
itibardan tasarruf olmaz o sefasını sürecek vatandaş aç susuz sürünmeye devam edecek. sürünmeye devam mübahdır verdikleri oyun karşılığını alıyorlar
M.Atasoy/ Almanya
1 ay önce
Ne olması gerekiyordu yani.. Bence olması gereken yapılmıştır... Fiyatında gayet makul.. Böyle zırhlı ve emniyet açısından Mercedes olması gerekiyor. Ve yakışır Türkiye devletinin Baş kumandanına.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap