SON DAKİKA

Haber > Gündem > İstanbul'da Maltepe Belediyesi'ne rüşvet operasyonu!

İstanbul'da Maltepe Belediyesi'ne rüşvet operasyonu!

20 Mayıs 2022 Cuma - 14:40

Maltepe Belediyesinin üst yönetiminde görevli kişiler ile zabıta personelinin de aralarında yer aldığı 10'u kamu görevlisi toplam 18 şüpheliye 'örgütlü olarak rüşvet almak, vermek' 'aracılık etmek' ve 'resmi belgede sahtecilik' suçlarından operasyon düzenlendi.

İstanbul'da Kadıköy'den sonra bir belediyede daha rüşvet operasyonu düzenlendi.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen soruşturma kapsamında 'örgütlü olarak Rüşvet almak, vermek', 'aracılık etmek' ve 'resmi belgede sahtecilik' suçlarından suç tarihinde Maltepe Belediyesi'nin üst yönetiminde görevli kişiler ile zabıta personelinin de aralarında yer aldığı 10'u kamu görevlisi toplam 18 şüpheliye yönelik bu sabah saatlerinde eş zamanlı Operasyon düzenlendi.

KADIKÖY'DEKİ RÜŞVET OPERASYONU

İstanbul’da yapılan rüşvet operasyonunda gözaltına alınan ve aralarında Kadıköy Belediyesi’nde görevli zabıta memurları ile gıda mühendislerinin de bulunduğu 194 şüpheliden 162 kişi adliyeye sevk edildi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

uA 34-Trabzonlu
1 ay önce
RÜŞVETÇİ NAMUSSUZLAR ! EVİNİZDE ÇOLUK ÇOCUĞUNUZA BU PARALARI YEDİRİRKEN HİÇ Mİ UTANMADINIZ ? HAKIMLER BU NAMUSSUZLARIN GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMAYIN ! KAMUDA HANGİ KURUM OLURSA OLSUN RÜŞVET ALAN ŞEREFSİZLERE ACINMASIN! EN ÜST SINIRDAN HAPİS CEZASI VERİN BU NAMUSSUZLARA ! MAHKEMEDE GİYECEKLERİ TAKIM ELBİSE KRAVAT BILE KURTARAMASIN BU NAMUSSUZ ALCAKLARI !

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap