SON DAKİKA

Haber > Gündem > İstanbul'da fetih coşkusu!

İstanbul'da fetih coşkusu!

30 Mayıs 2015 Cumartesi - 18:57

İstanbul'un fethinin 562'nci yılı dolayısıyla Yenikapı'da 'İstanbul’un Fethinin 562. Yılı Kutlamaları' coşkuşu yaşandı.

İstanbul'un fethinin 562'nci yılı dolayısıyla Yenikapı'da 'İstanbul’un Fethinin 562. Yılı Kutlamaları' büyük bir coşkuyla başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ı taşıyan helikopter ilk turda inemeyince pisti pas geçti. Havada bir tur atan helikopter, alınan önlemlerin ardından piste indi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı alana getirmek için yola çıkan helikopter, önceden alana inen askeri bir helikopterin etki ettiği hava sirkülasyonuyla yerdeki süslemelerin oluşturduğu tehlike nedeniyle pisti pas geçti. Bir süre havada tur atan helikopter alınan güvenlik önlemlerinin ardından piste indi. Erdoğan, daha sonra eşi Emine Erdoğan ve beraberindeki heyetle birlikte karşılama heyetiyle şölen alanındaki protokole geçti.

TÜRK YILDIZLARI NEFES KESTİ

Mehter takımının muhteşem gösterisinden sonra  Türk Hava Kuvvetleri'nin akrobasi timi Türk Yıldızları fetih şölenine katılanlara nefes kesen bir  gösteri yaptı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap