SON DAKİKA

Haber > Gündem > İsmail Saymaz'ın canlı yayında Merve Oruç'a sözleri olay oldu

İsmail Saymaz'ın canlı yayında Merve Oruç'a sözleri olay oldu

23 Şubat 2021 Salı - 15:28

Sözcü gazetesi yazarı İsmail Saymaz'ın katıldığı bir canlı yayında Merve Oruç'a verdiği cevap sosyal medyada olay oldu.

TV 100 ekranlarında yayınlanan Ahu Özyurt'un sunduğu 10'dan 12'ye programının konuğu gazetesi İsmail Saymaz, Merve Oruç'un sözlerine sosyal medyayı sallayan bir cevap verdi.

Oruç'un ekonominin çok iyi olduğunu iddia etmesi üzerine "Neden Berat Albayrak istifa etti o zaman?" diyen Saymaz, sözleriyle Ahu Özyurt'u da güldürdü.

Beğendim
1
Sevdim
1
Beğenmedim
4
Üzgün
0
İnanılmaz
2

Yorumlar


550

ALİ
7 ay önce
cahil insanlar damat damat ulan adam gitti halen onu tartışıyorsunuz adam işini doğru yapıyormuş demekki pkk destekçileri
Fırtına Kuşu
7 ay önce
Siz nesiniz ya, her şeyi sorguluyorsunuz. Bakanlık makamının enerjisini bilemeyiz. Belki çok yorulmuştur, kafa olarak yıpranmıştır, sana mı hesap verecek? Niye mi istifa etti? Bulabildiniz mi? Altından çıkaracağınız yumurtayı bekliyoruz. Sizin aradığınız devekuşu yumurtası. İstikametiniz Afrika olsun...
Doğru söz
7 ay önce
AKP seçmeni soru sormaz. RTE ne ezberletirse onunla yetinir. Berat Albayrak niye kayıp? Niye bunca suçlamaya ve soruya cevap vermiyor? Berat o kadar iy iseydi biye kayinpeder at izini it izine karıştırdi ? Ve niye kayınpeder istidayı kabul etti? Soylu söylem ve bazı yöntemlerinde hata olsa da gerçekten başarılı ve onun istifası kabul edilmedi. Ama Beraat farklı. Hazineyi boşalttı. Çok çok çok kötü yönetti.
Kerim
7 ay önce
O mantıkla neden Muharrem İnce CHP den istifa etti o zaman.demekki CHP de batıyor.durumu çok kötü.malum adam CHP Cumhurbaşkanı adayıydı.chp nin önde gelen ismi.ekonımiye gelince evet bu şartlarda olabilecek en iyisi ABD trilyonlarca dolar ab trilyonlarca Euro yardım yapıyor yine herşey kötü.dünyada durum çok güzel ve hiç sıkıntılı bir durum yok diye bunlar bu yardımı yapmıyor İsmail.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap