SON DAKİKA

Haber > Gündem > Irak'ta 3 hain daha etkisiz hale getirildi! İşte o anlar

Irak'ta 3 hain daha etkisiz hale getirildi! İşte o anlar

19 June 2020 Friday - 16:18

TSK tarafından Irak'ın kuzeyindeki terör hedeflerine düzenlenen Pençe-Kaplan Operasyonu kapsamında çıkan çatışmada 3 terörist etkisiz hale getirildi. MSB, teröristlerin öldürüldüğü anların görüntüsünü paylaştı.

Son dönemde Irak'ın kuzeyinden karakol ve üs bölgelerine taciz ve saldırı teşebbüslerini artırarak hudutlar ve halkın güvenliğini tehdit eden PKK terör örgütüne yönelik TSK tarafından başlatılan Pençe-Kaplan Operasyonu, planlandığı şekilde başarıyla sürüyor.

3 TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ

Pençe-Kartal Operasyonu'nun hemen ardından düzenlenen Pençe-Kaplan Operasyonu ile komando birliklerinin Haftanin'de teröristlere ait hedefleri tek tek yerle bir ediliyor. Edinilen bilgiye göre, operasyon kapsamında çıkan çatışmada 3 terörist etkisiz hale getirildi.

TERÖRİSTLERİN ÖLDÜRÜLDÜĞÜ ANLAR PAYLAŞILDI

Operasyonla Haftanin'de teröristlere ait hedefler yerle bir edilirken komandoların 3 teröristi etkisiz hale getirdiği anlar Milli Savunma Bakanlığı'nın Twitter hesabından paylaşıldı. Görüntülerde kaçmaya çalışan teröristlerin SİHA ile tek bir atışla öldürüldüğü anlar yer alıyor.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap