SON DAKİKA

Haber > İmamoğlu, Cem Yılmaz’ın gösterisini izledi

İmamoğlu, Cem Yılmaz’ın gösterisini izledi

12 Mayıs 2019 Pazar - 20:15

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Ekrem İmamoğlu, dün gerçekleştirdiği Kuzey Kıbrıs ziyaretinde, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile birlikte komedyen Cem Yılmaz’ın gösterisini izledi.

Ekrem İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak mazbatasını aldıktan sonra planladığı Kuzey Kıbrıs ziyaretini, Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) İstanbul seçimini iptal etmesine rağmen dün gerçekleştirdi. Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek İmamoğlu ile ilk olarak Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ve eşi Meral Akıncı’yı ziyaret etti.

Görüşme, basına kapalı gerçekleştirildi. İmamoğlu, daha sonra doktor Fazıl Küçük ile KKTC’nin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ın anıt mezarı ile Boğaz Şehitliği’ni ziyaret etti. İmamoğlu buradaki deftere yazdığı yazıyı İBB Başkanı olarak imzaladı.

Ekrem İmamoğlu, akşam ise kaldığı otelde, KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı ile birlikte komedyen Cem Yılmaz’ın gösterisini izledi. Sanatçı Zülfü Livaneli de gösteriyi izleyenler arasında yer aldı. İmamoğlu salonda ‘Her şey çok güzel olacak’ sloganıyla karşılandı.

YSK’nin İstanbul seçimlerini iptal etmesiyle İmamoğlu sanatçılara konuşma çağrısı yapmış, Cem Yılmaz da bu çağrı üzerine İmamoğlu’na destek açıklamasında bulunmuştu.


YORUMLAR

400

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap