SON DAKİKA

Haber > Gündem > "İHA düşürüldü" iddiası gerçek değil

"İHA düşürüldü" iddiası gerçek değil

10 Ekim 2019 Perşembe - 17:04

Güvenlik kaynakları, terör örgütüne yakın hesaplar tarafından sosyal medyadan yayılmaya çalışan "bir insansız hava aracının düşürüldüğüne" yönelik iddianın gerçeği yansıtmadığını, Barış Pınarı Harekatı'nın planlandığı gibi başarıyla devam ettiğini belirtti.

Güvenlik kaynakları, terör örgütüne yakın hesaplar  tarafından sosyal medyadan yayılmaya çalışan "bir insansız hava aracının  düşürüldüğüne" yönelik iddianın gerçeği yansıtmadığını, Barış Pınarı Harekatı'nın  planlandığı gibi başarıyla devam ettiğini bildirdi. 

Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu  yok etmek, bölgeye barış ve huzur getirmek amacı taşıyan Barış Pınarı Harekatı  aleyhinde sosyal medyada birtakım manipülasyon girişimlerinde de bulunuluyor.
 
Terör örgütüne yakın hesaplardan yapılan bu tür paylaşımlardan  birinde, "Türk Silahlı Kuvvetlerine ait bir insansız hava aracının düşürüldüğü"ne  yönelik iddia yer aldı.
 
Güvenlik kaynakları, söz konusu iddiayı tamamen gerçek dışı olarak  nitelendirerek, harekatın planlandığı gibi başarıyla devam ettiğini vurguladı.
Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Sizce Eddie Newton başarılı olur mu?

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap