SON DAKİKA

Haber > Gündem > Hulusi Akar'dan sınırda mesaj: Buradan çıkmayacağız

Hulusi Akar'dan sınırda mesaj: Buradan çıkmayacağız

29 December 2019 Sunday - 10:16

TSK komuta kademesi ile Suriye sınırının sıfır noktasında birlik komutanları ile görüşen Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "12 gözlem noktasını boşaltmayacağız, buradan çıkmayacağız." dedi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve TSK komuta kademesi, İdlib’deki gelişmelerin ardından Suriye sınırının sıfır noktasında birlik komutanları ile bir araya geldi.

Akar, "Hiçbir şekilde ateşkes sağlanmasına yönelik görevlerini kahramanca yapan 12 gözlem noktasını boşaltmayacağız, buradan çıkmayacağız." dedi.
"KARŞILIK VERİLECEK"

Gözlem noktalarının bu konuda talimatlı olduğunu hatırlatan Bakan Akar, "Herhangi bir şekilde kendilerine saldırı, taciz olduğu takdirde tereddütsüz karşılık verecekler. TSK, ülkemizin hak ve menfaatlerini korumak için yurt içinde ve sınır ötesinde nerede görev verilirse yapmaya hazır." diye konuştu.

Beğendim
2
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

61
11 ay önce
biz bu topraklar ta yüzyıllar boyunca var olduk , yine bu topraklar ta var olacağız. bunu anlamayanlar anlasınlar artık. Özlenen ise , milli misaki sınırlar geri alınacak . Baş komutan ulu önder ATATÜRK ' ün çizdiği yolda ilerleyecek bu ÜLKE .

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap