SON DAKİKA

Haber > Gündem > Hakan Ural'dan canlı yayında şoke eden sözler: ''Z kuşağı oy vermesin''

Hakan Ural'dan canlı yayında şoke eden sözler: ''Z kuşağı oy vermesin''

27 Mayıs 2022 Cuma - 13:10

Hükümete yakınlığıyla bilinen yorumcu Hakan Ural, Z kuşağının olgunlaşmış bir ideolojik fikrinin olmadığını savunarak "Oy kullanmamaları lazım bence" ifadelerini kullandı.

İktidara yakın isimlerden Hakan Ural, Türkiye'de gelecek seçimlerin en önemli belirleyicilerinden biri olması beklenen Z kuşağıyla ilgili tepki çeken açıklamalarda bulundu.

"OY KULLANMAMALARI LAZIM BENCE"

"Z kuşağı eski siyasetçileri ne kadar tanıyor?" başlığıyla yapılan bir sokak röportajını değerlendiren Ural, Z kuşağı ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Ülkede siyasetle bir alakan yok. Ülkenin kendisiyle ilgili yakın geçmişini bilmiyorsun, geçmişini bilmiyorsun. Bugün bu ülkede ne olduğunu bilmiyorsun, bu ülkenin nelerle mücadele ettiğini bilmiyorsun, idelolojik olarak olgunlaşmış düşüncen ve fikrin yok ama oy atıyorsun. Belirleyicisin. Çok üzücü ve ürkütücü değil mi bu? Ben rica ediyorum gerçekten, bu farkındalığı yoksa oy kullanmamaları lazım bence." 

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
7
Üzgün
0
İnanılmaz
4

Yorumlar


550

Şahin
1 ay önce
Geri zekalı hakan ural sen oy verip piyasada dolaşacaksın Z kuşağı oy vermeyecek öylemi onların en cahili senin gibi asalak geri zekalıları suya götürüp susuz getirir onların hepsi senin gibilerden çok daha bilgili biliyormusun yardakcı.
Atam
1 ay önce
SABAH YAVŞAĞI ndan süper bi fikir. Tam kendine yakışacak beyin (sizlik) kıvamında
çavuş
1 ay önce
ya siz vatansever olsanız askerliğini yapardın ne var sende sergetide yaşayanlara benziyorsun aslan gibisin. ah ah kanun olsa yeterince ben sana 10 ay askerlik yaptırırım. ben askerde ÇAVUŞTUM sana yanaşık düzen eğt. vereyeim barı aklın başına gelir.ONDAN SONRA KONUŞ sizi aşar Z kuşağı onlar zeki çocuklar
Yıldırım
1 ay önce
ulan yavşak adam suriyeliler afganlılar mı versin şerefsiz pislik.
Doğru söz
1 ay önce
Hakaaaaaaaaaaaan! Muhakkak ki bu sözlerle Dünya özgürluk ve adaket tarihine kapkara bir leke olarak geçmeyi garantiledin. Guines rekorlar kitabına geçmen için girişim başlatıyorum.
ZEKA
1 ay önce
sana ne ZKUŞAKTAN YA NE APTALLIK HERKES VATANDAŞLIK GÖREVİNİ ÖĞRENSEN NE KADAR SİVRİ ZEKAN VARMİŞ PARYILA Mİ BEDAVA KONUŞUYORSUN HAKAN YOKSA FAŞOLARLA BERABERMİSİN.
Doğru söz
1 ay önce
Bence Hakan Ural'ın olgunlaşmış bir zekâsı yok. İddia ederim bağımsız kaynaklara IQ testi yaptıramaz. Hodri meysan.
Serkan
1 ay önce
Askerden kaçan ama full+full vatansever olduğunu iddia eden yine bir şey yumurtladı…

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap