SON DAKİKA

Haber > Gündem > Fatih Altaylı'dan KYK borçlarına Suriyeli tepkisi

Fatih Altaylı'dan KYK borçlarına Suriyeli tepkisi

02 December 2020 Wednesday - 23:08

Fatih Altaylı, Habertürk TV'deki Teke Tek programında KYK borçları tartışılırken verdiği tepkiyle Suriyelilerin Türkiye'de, kimi zaman Türk vatandaşlarından da fazla imtiyazla sürdükleri hayata işaret etti.

Habertürk TV’de Fatih Altaylı’nın sunduğu TekeTek programında koronavirüs kıskacında Türkiye’de sağlık çalışanlarının sorunları konuşuldu.

Programın bir bölümünde konun çok tartışılan KYK borçlarına geldi. Sağlıkta stajyer öğrencilerin bile koronavirüs tedavilerinde kullanıldığını belirten programın konukları, tedavilere çağrılan öğrencilerin sigortalarının ve KYK borçlarını stajyer oldukları için ödeyemediklerini anlattı.

Fatih Altaylı ise bu bilgiyi duyunca sinirlendi ve “Ama Suriyelilerin böyle bir sorunu yok” ifadelerini kullandı.

Programda stajyerlerin KYK borçları ve SGK borçlarının affedilmesi çağrısında bulunuldu.

Beğendim
1
Sevdim
1
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

M.K
1 ay önce
,🤕🙄👭🥀👨‍❤️‍💋‍👨🧔😎🙆🙅🤷🤯🧠🤐😬😳🙄😨😂😅🤩🙃💔💘🤳
Salih
1 ay önce
Türkiye'de 1 milyondan fazla öğrenci burs alıyor.bunlardan bin tanesi falan Suriyeli olup burs alan.adamın ne memleketi kalmış ne evi ne barlı.kimisinşn ailesi katledilmiş.gelmiş okuyor.senin gözün aldıkları üç kuruş buraya mı.ne vicdan var sende ne merhamet.siyaset kalbini köreltmiş.çok yazık.kendi çocuğunu düşün aynı durumda.çok yazık.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap