SON DAKİKA

Haber > Gündem > Erol Mütercimler: ''2023'te Tayyip bey yok!''

Erol Mütercimler: ''2023'te Tayyip bey yok!''

24 Haziran 2021 Perşembe - 13:34

"Erken seçim görüyorum" diye konuşan Erol Mütercimler, "Artık Türk siyasal yaşamında AK Parti diye bir parti yoktur. 2023'te de Tayyip bey yok! Bu görünüyor." yorumunda bulundu.

Ayşenur Arslan ile Medya Mahallesi'nin konuğu olan Erol Mütercimler, "Erken seçim görüyorum" değerlendirmesinde bulundu.

"2023'e kalmayacağını görüyorum seçimin. Dolayısıyla yeni üretime ihtiyaç var. Bu yeni üretim ihtiyacı bu gruplarla yapılacak bir iş değil artık." diyen Mütercimler şöyle devam etti:

Artık Türk siyasal yaşamında AK Parti diye bir parti yoktur. 2023'te de Tayyip bey yok! Bu görünüyor. Kaldı ki Süleyman Soylu meselesi nedeniyle AKP'nin kendi içinde de çok büyük rahatsızlık var. Berat Albayrak'ın tavırları, çekişmeler, kavgalar büyük rahatsızlıklar var. 20 yılın sonunda Tayyip beyin kendisi halktan koptu. 

Artık iktidarın kaybedilmemesi için ekranlara çıkarılacak olan yeni yüzlere şiddetle ihtiyaçları var iktidarın. Çünkü iktidarı kaybetmek istemiyorlar. Hukuk işleyecek çünkü... Artık savcıların yetkisi yok, başsavcıya verildi her şey. 

Bir aşiret devleti görüntüsü çiziyoruz. Kokain trafiği nedeniyle dünyada tuhaf karikatürler çiziliyor. 

Beğendim
4
Sevdim
2
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

hasan kaya
1 ay önce
dunyada en cok cizilen karakator senin resimlerin, bu Ulke seni zengin etti ama sen bu Vatanin insani olamadin hep haindin devamlida oyle kalacaksin.
Edo 55
24 gün önce
Lavuk karikatür yazmayı beceremiyorsun bide Erol hocayımı eleştiriyorsun bilgi yoksulu cahil müptezel
delibekiroglu61
1 ay önce
kimden korkuyorsanız onu sorunlu gösteriyorsunuz. bu taktikler tutmaz MİLLET YEMEZ .
Lazz
1 ay önce
Kim gelirse gelsin Fener li olmasin.Bu Devleti fenerliler batirdi.En belirgin özellikleri yalan konuşmada bir numara
uA 34-Trabzonlu
25 gün önce
SİZİN LAZLAR FENERİ ÇOK SEVERLER AMA LAZ RUMUZLU. HOPA,ARHAVİ,FINDIKLI GİBİ LAZLARIN ÇOK OLDUĞU YERLER HEP FENERLİ. TÜRK OLAN TRABZON FENER KARŞITI AMA.......
uA 34-Trabzonlu
1 ay önce
#İYİKİVARSINEREN !
Aydın dursun
1 ay önce
Ne olacak Erdoğan gidince siz kurtulacakmısınız sokaklara çıkıp dolaşacağınımızı zannediyorsun ,insanlar sizi tanıyor artık kim görse yüzünüze tükürecek . Boşuna heveslenmeyin ...
uA 34-Trabzonlu
1 ay önce
EREN BÜLBÜL'ÜMÜZÜN KATİLİ HDPKK VAR MI? EROL BUNA DA CEVAP VERSENE! MALUM İŞBİRLİKÇİNİZ ÇAKMA AKADEMİSYEN EROL! MAHKEMEN NE OLDU ONDAN DA BAHSETSENE !

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap