SON DAKİKA

Haber > Gündem > Erdoğan'ın yeğeni ifşa etti! Melih Gökçek'in canlı yayındaki oyunu

Erdoğan'ın yeğeni ifşa etti! Melih Gökçek'in canlı yayındaki oyunu

20 Mayıs 2022 Cuma - 12:38

Erdoğan tarafından görevden alınan Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin eski başkanı Melih Gökçek, CNN Türk canlı yayınında Mansur Yavaş'la ilgili yazılan bir kitabı tanıtmıştı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan tarafından görevden alınan Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin eski başkanı Melih Gökçek, CNN Türk canlı yayınında Mansur Yavaş'la ilgili yazılan bir kitabı ekranda  tanıttı. 

"ÇOK DİKKATLİ İZLEMİŞ"

Melih Gökçek'in gösterdiği kitabın yazarı Zihni Çakır, o anı sosyal medyada paylaşarak, "CNNTürk’de sayın Melih Gökçek’i izledim. Kaleme aldığım “SANSAR Yavaş Yavaş Vurgunun Hikayesi” kitabımın üzerindeki işaretlemeler ve ayraçlara bakılırsa kitabı baştan sona çok dikkatli incelemiş." ifadelerine yer verdi. 

ERDOĞAN'IN YEĞENİ İFŞA ETTİ

Zihni Çakır'ın bu paylaşımını alıntılayan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın yeğeni gazeteci Cengiz Er, "Melih Gökçek, kendi kanalında çalışan maaşlı elemanının Mansur Yavaş ile ilgili yazdığı kitabı CNN Türk'te, hem de Ahmet Hakan'ın yayınında tanıtıyor. Yazarı da tabi ki bunu hemen fırsata çeviriyor. Oy oy oy..." ifadelerini kullandı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
7
Üzgün
0
İnanılmaz
4

Yorumlar


550

Doğru söz
1 ay önce
Melih sen AKP'lisin ve seni AKP görevden aldı. Sen önce görevden almayı gerektirecek ne bok yedin onu açıkla. Sen kirlisin. Sn. Mansyr Yavaş bu ülkedeki en en en namuslu ve dürüst insanlardan biri. İnanmadan söylüyorsam Allah'ım beni kahret. Melih de inanmadsn söylüyorsa onu kahret. Allah'ım hiçbir iftirayı affetme yaRabbim. Amin
Doğru söz
1 ay önce
Bir Sn. Mansur Yavaş'ın bir de Melih Gökçeğin yüzüne bakın. Eğer kim dürüst kim şarlatan anlamamışsanız , zeka geriliğinizden korkun.
Doğru söz
1 ay önce
Bizim sayın Mansur Yavaş'a güvenimiz sonsuz. AKP nin camur at poletikalarını da bilmeyen yok. Melih Gökçek ve Ailesinin ne mal olduğunu bilmeyen yok. Sen önce servetinin nereden geldiğini açıkla. Senin adın tek bir kez bile en çok vergi verenler listesine çıkmadan milyarlara konmuşsun. Rezil mahlûk.
PALAVRA
1 ay önce
BIRAK MELİH BEY BU OYUNLARI BENCE SİZ ŞU ANDA ADALET OLSAYIDI SİZN YERİNİZ BELLİ ÖTE BERİ İFTİRA AT HE HE BU HALK DA MANYAK HEMEN İNANIRLAR. AKP-MHP İŞİ BİTTİ İFLAS ETTİ KANUN ADAMLARI DA ANLASA BARİ

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap